❤️ مشاور تبلیغاتی ❤️

مشاور تبلیغاتی

مشاوره  گرفتن در امور تبلیغاتی و استفاده از مشاور تبلیغاتی خوب یک امر مهم و ضروری برای کسب و کارهاست . بعضی از دوستان از من مجید درویش زاده  مشاوره می گیرن و سوال می کنن که اگه بخوایم یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم و این که بخوایم فلان محصول و خدمات رو  تبلیغ کنیم چه لزومی داره با مشاور تبلیغاتی صحبت کنیم و از مشاور تبلیغاتی کمک بگیریم و این سوال که واقعا مشاوره گرفتن در مورد کسب و کار و تبلیغات در کسب و کار روی کار ما اثر گذار هست یانه ؟؟ با من  همراه باشین تا پاسخ این سوالات رو خدمت شما ارائه بدم .

پادکست مشاور تبلیغاتی رو بشنوین :

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

در مورد مشاوره تبلیغاتی باید خدمتتون عرض کنم که اگر ما برای کسب و کارمون از مشاوره تبلیغاتی استفاده کنیم در واقع به جای یک فکر از چند ذهن و فکر و تفکر استفاده می کنیم و در نهایت نتیجه بهتری می گیریم .تجربه نشون داده خیلی وقت ها استفاده از اطلاعات مشاوران کسب و کار و مشاوران تبلیغاتی می تونه خیلی به ما کمک کنه تا راه چند ساله رو زودتر طی کنیم و به مقصد برسیم و بین راه احتمالا سختی کمتری داشته باشیم . حتما شنیدین که میگن باید از تجربیات دیگران استفاده کرد .

هرچه ما از تجربیات دیگران استفاده کنیم احتمال موفقیت ما بیشتر میشه . با من همراه باشید تا ویژگی های یک مشاور تبلیغاتی خوب رو با هم بررسی کنیم . مشاور تبلیغاتی برای کسب و کار شما در حوزه تبلیغات برنامه ریزی می کنه و باید بتونه کسب و کار شمارو تحلیل کنه . نکته ای که در اینجا پیش میاد اینه که بعضی از دوستان به من میگن درویش زاده من یک جلسه مشاوره رفتم و نتیجه نگرفتم .

در پاسخ به این دوستان باید بگم که ما توقع داریم تمامی مشکلات کسب و کار ما با یک جلسه مشاوره حل بشه در صورتی که مشاور تبلیغاتی ما رو راهنمایی میکنه و به ما میگه که چه کارهایی مارو به هدف نزدیک تر می کنه و چه کارهایی ما رو از هدف دور میکنه . پس باید مد نظر داشته باشین که این شما هستین که تصمیم میگیرین این کارها رو انجام بدین یا نه .

[/box]
مشاور تبلیغاتی در کسب و کار
مشاوره تبلیغاتی در کسب و کار و اهمیت آن
[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

مهم ترین ویژگی های یک مشاور تبلیغاتی  خوب و عالی 

اولین ویژگی مشاور تبلیغاتی خوب اینه که برای بودجه برنامه داشته باشه و بودجه رو برای تبلیغات تخصیص بده . در گام بعدی باید تعیین کنه که این بودجه رو کجا باید هزینه کنه . در واقع یک مشاور تبلیغاتی خوب به شما کمک میکنه که راحت تر تخصیص بودجه رو انجام بدین و به اهدافتون نزدیک بشین .

دومین ویژگی یک مشاور تبلیغاتی خوب استفاده از مشورت های تیمی و کارهای گروهیه . این یعنی مشاور تبلیغاتی به غیر از پنانسیل و تجربه خودش از تجربه دیگران که در حوزه کسب و کار شما فعالیت میکنن استفاده کنه و با اون ها مشورت کنه و برآیند تمامی این تجربیات رو با هم دیگه جمع کنه و نتیجه رو به شما گزارش بده . پس باید حواستون باشه مشاوری رو انتخاب کنید که روحیه مشورت تیمی رو داشته باشه و با این روحیه علاوه بر مشاوره فردی و تجربه خودش از تجربه دیگران هم استفاده کنه و بتونه به راحتی بازار رو تحلیل کنه تا شما رو زودتر به هدفتون برسونه .

مشاور تبلیغاتی بایدارتباط نزدیکی با بازار داشته باشه و بتونه خیلی راحت بستر های تبلیغاتی رو فراهم کنه بتونه پیش بینی کنه چه تبلیغی برای شما مثمر به ثمر تر هستش . وقتی مشاور تبلیغاتی این ویژگی رو داشته باشه می تونه با کسانی که در بازار هستن ارتباط بگیره و بهترین تبلیغات رو برای شما استفاده کنه .

گاهی اوقات ما می بینیم که یک کسب و کار و یک مجموعه تبلیغات زیادی انجام داده و نتیجه ای نداشته و وقتی وارد جزئیات میشیم می بینیم مشاور تبلیغاتی راه درستی برای تبلیغات استفاده نکرده و این جاست که اهمیت یک مشاور تبلیغاتی خوب مشخص میشه .
پس دقت کنین که یک مشاور تبایغاتی بایدبتونه بهترین راه های تبلیغاتی برای کسب و کار شما رو برای شما پیشنهاد بده و بتونه برای بازار هدف شما بهترین تبلیغات طراحی کنه

[/box] [box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

 از نظر من مجید درویش زاده یک تعریف متفاوت برای تبلیغات وجود داره . من میگم تبلیغات حاصل یک سری آزمون و خطای به هم پیوست هستش و ما نمی تونیم بگیم ما یک فعالیت رو انجام دادیم و این یعنی تبلیغات و نتیجه ای داشت و تمام . در واقع این طور نیست ما باید یک سری فعالیت انجام بدیم و نهایتا اون ها رو باهم مقایسه کنیم و اون مواردی که نتیجه خوبی داشته رو رو تکرار کنیم و مواردی رو هم که ثمری نداشته بررسی و ایراد کار رو پیدا کنیم و ببینیم ایراد از کجا بوده یا شایدم کلا روش تبلیغاتی صحیح نبوده .

پس حواستون باشه فعالیت و هم کاری با یک مشاور تبلیغاتی خوب می تونه به شما در پیشگیری از صرف هزینه های اضافی کمک کنه و شما رو زودتر به هدف برسونه . نکاتی که در این مقاله گفته شد رو مد نظر داشته باشین و در هنگام انتخاب مشاور تبلیغاتی این موارد رو رعایت کنید . موفق و پیروز باشین .

[/box]

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره