❤️ مشاوره تبلیغات در مشهد

کاربرد مشاوره تبلیغات در مشهد

مشاوره تبلیغات در مشهد انتخاب درستی برای رسیدن به اهداف بازاربابی ست. همانطور که می دانید تمرکز تبلیغات روی تولید پیام و کانال ارسال پیام به مخاطب برند شماست. با بهره مندی از مشاوره تبلیغات در مشهد می توان در سازمان، منابع و فرآیندهای بازاریابی را تقویت کرد.

از مهم ترین مزایای مشاوره تبلیغات در مشهد می توان به ایجاد هماهنگی بین تیم خدمات، منابع بازاریابی و فروش اشاره کرد. در مسیر بازاریابی و فروش کمک گرفتن از مشاور تبلیغات در مشهد تاثیر زیادی در هدفمندی برنامه فروش دارد.

شرح وظایف مشاور تبلیغاتی

اساساً سه روش وجود دارد که در آن تخصص حرفه‌ای یک مشاور می‌تواند برای کسب‌ و کار شما مفید باشد:

  1. مشاوران می‌توانند بسیاری از فعالیت‌های بازاریابی را خودشان به نمایندگی از تجارت شما انجام دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند به شما آموزش و مشاوره دهند تا شما خودتان انجام این امور را به دست بگیرید. در حقیقت مشاور تبلیغات به شما کمک می‌کند تا کمپین‌هایی به‌ صورت منظم یا موقت برای اهداف بازاریابی خود ایجاد کنید.
  2. آن‌ها همچنین زمانی را برای بحث در مورد برنامه‌ها و استراتژی‌های تبلیغاتی اختصاص می‌دهند تا تاکتیک‌های تبلیغاتی شما را بهبود بخشند.
  3. تحقیقات بازار یکی دیگر از خدماتی است که برخی از مشاوران بازاریابی ارائه می‌دهند که در این صورت در مورد محصولات و بازارهای شرکت‌های رقیب تحقیق می‌کنند. این می‌تواند از مطالعه‌ی ساده‌ی قیمت رقبا، بررسی پروفایل شرکت به صورت آنلاین تا انجام نظرسنجی در مقیاس کامل در مورد نیازهای مصرف‌کنندگان باشد.

خدمات مشاوره تبلیغات در مشهد شامل چه مواردی است؟

۱- مشاوره تدوین استراتژی بازاریابی

اینکه چه تبلیغاتی با نوع مشتریانی که دارید سازگارتر است و در گذشته از آن سود بیشتری داشته‌اید، می‌تواند نقشه‌ی راهی باشد تا با راهنمایی مشاوران ما، قدم‌های بعدی تبلیغاتی خود را محکم‌تر بردارید. اما اگر شما به تازگی قصد دارید به صورت استراتژیک تبلیغات خود را راه‌اندازی کنید، نیاز به یک مشاور بیشتر احساس می‌شود تا بهترین مسیر را برای پیشبرد اهدافتان پیش روی شما گذارد.

باید به این اصل واقف باشید که مشاوران ما هیچ شناخت قبلی از شما ندارند و برحسب نوع کسب‌ و کارتان و تجربه‌هایی که در این زمینه دارند، به شما پیشنهادهایی می‌دهند که باید گاهی با آزمون و خطا درستی و صحت آن‌ها را بیازمایید.

مثلاً اینکه در هر مرحله‌ای از کسب‌وکارتان چه نوع تبلیغاتی به درد شما می‌خورد؟ آیا تبلیغات کلیکی هدفمند مناسب شماست یا ریتارگتینگ؟ بیشتر روی تبلیغات در سایت سرمایه‌گذاری کنید یا شبکه‌های اجتماعی؟

و اینکه اصلاً چه زمانی را به این نوع تبلیغات اختصاص دهید تا بازدهی شما بالاتر رود و هزینه‌های کمتری صرف کنید، همه و همه توسط مشاوران ما بررسی و به شما پیشنهاد می‌شود.

مشاوره تبلیغاتی در مشهد
مشاوره تبلیغات در مشهد

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی مشاور تبلیغات اینترنتی را حتما مطالعه کنید.

۲- مشاوره سئو

هر سایتی درست مثل یک شهر که اصول شهرسازی برای آن مهم است، نیاز دارد که مواردی در آن رعایت شود. مشاوران سئوی درویش زاده دات کام در بررسی‌های فنی سعی می‌کنند که این دسترسی را برای ربات‌های گوگل فراهم کنند و قسمت‌های مهم و تمایز بین بخش‌های مختلف را به ربات‌های گوگل معرفی کنند.

ربات گوگل نیز مثل یک شهروند باید در این شهر گردش کند و به قسمت‌های مختلف سایت دسترسی داشته باشد.

مشاوران سئوی ما به کسب و‌ کارهایی که قصد دارند از این خدمات بهره‌مند شوند بدین‌ صورت مشاوره می‌دهند:

 در ابتدا اطلاعاتی از قبیل نوع کسب‌ و کار، محصولات و خدماتی را که ارائه می‌دهید و اهدافی که در پیش رو دارید را جویا می‌شوند. در قدم دوم این اطلاعات را به کیورد تبدیل می‌کنند و با بررسی این کیوردها می‌بینند که کدام‌ یک در موقعیت خوبی قرار دارند و کدام‌ یک پتانسیل این را دارند که رشد کنند و روی آن‌ها باید بیشتر کار شود.

برای رسیدن به کلمه‌های کلیدی که می‌توانند بهبود پیدا کنند متخصصین سئو روی سه قسمت تمرکز می‌کنند:

  1. محتوا شامل بلاگ‌ها
  2. موارد فنی شامل: دسته‌بندی درست مطالب، ساختار بهینه‌ی مطالب در سایت، نبود صفحات تکراری، حذف خطاهای خزش، قرار دادن سایت مپ و بهبود سرعت.
  3. پروموشن که شامل بک لینک هم می‌شود. آن‌ها هرکدام از این سه قسمت را بررسی می‌کنند تا نقاط ضعف را پیدا کنند؛ آن‌گاه طی یک گزارش به شما ارائه می‌دهند.

۳- مشاوره تبلیغات در گوگل (گوگل ادز)

تبلیغات در گوگل با وجود شرکت‌های واسطه‌ای مسیر شما را آسان‌تر کرده است تا سهم بیشتری از حضور در بازار را کسب کنید.

برای دریافت مشاوره برای این نوع تبلیغات، پس از پر کردن فرم ثبت‌نام ، همکاران ما در بخش تبلیغات در گوگل با شما تماس می‌گیرند تا با راهنمایی‌های لازم، شما را یاری دهند تا تبلیغات بهینه‌ای در گوگل داشته باشید.

از آ‌ن‌جایی‌ که تبلیغات در گوگل با انتخاب کلمات کلیدی‌ای که می‌خواهید در آن‌ها رتبه بگیرید ارتباط مستقیم دارد، مشاوران ما با جویا شدن پاسخ سؤالاتی از قبیل اینکه هدف شما از انجام تبلیغات در گوگل چیست؟

چه نوع مشتریانی دارید؟ کسب‌وکارتان در چه حوزه‌ای است؟ و با بازدید از سایت‌تان، به سراغ جستجوی کلمات کلیدی می‌روند. آن‌ها بررسی می‌کنند چه کیوردهایی بیشتر منجر به فروش شما می‌شوند؛

همچنین میانگین سرچ ماهانه و سالانه آن کیوردها سنجیده می‌شود تا ببینند که سایت‌های دیگر روی آن کیوردها چه سرمایه‌گذاری‌هایی کرده‌اند تا پتانسیل آن کلمات و میزان رشدی که در آینده خواهند داشت را بررسی کنند. تمام این موارد به شما کمک خواهند کرد تا تبلیغات سودمندی را در گوگل ادز با بهترین کلمات کلیدی داشته باشید.

۴- مشاوره تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به دو صورت بازدیدی و تعرفه‌ای یا تبلیغات اینفلوئنسری انجام می‌شود. مشاوران ما در جریان برحسب نوع کسب‌وکاری که دارید و هدفی که از انجام تبلیغاتتان دارید، مثل افزایش فالوور، افزایش آگاهی از برند، افزایش فروش و…

شما را راهنمایی می‌کنند که چه نوع تبلیغاتی را در تلگرام یا اینستاگرام اجرا کنید. به‌ عنوان‌ مثال اگر کسب‌وکار شما بیشتر مخاطبانش خانم‌ها هستند، با راهنمایی مشاوران ما متوجه می‌شوید که تبلیغات اینفلوئنسری برای شما بازدهی بیشتری خواهد داشت تا تبلیغات بازدیدی.

دلیل آن هم این است تبلیغات بازدیدی بیشتر در پیج‌های پربازدید که اکثرا خبری هستند و مخاطبانشان آقایان می‌باشند، انجام می‌شود؛ بنابراین برای شمایی که خانم‌ها تارگت هدف شما هستند مناسب نیست. بدین ترتیب با راهنمایی‌هایی از این‌ دست می‌توانید بازدهی بیشتری از تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید.

۵- مشاوره تبلیغات فروشگاه اینترنتی

عمده سؤالاتی که صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی دارند این است که چرا آن‌طور که انتظار دارند کاربران بر روی محصولاتشان کلیک نمی‌کنند و فروشی ندارند؟! مشاوره تبلیغاتی ما در این زمینه ممکن است با بررسی جوانب مختلف موارد گوناگونی را به شما پیشنهاد دهد که برای شما کارساز باشد؛

مثلا ممکن است به شما پیشنهاد ‌دهند که تبلیغات هدفمند داشته باشید تا مشتریان محصول خود را به دست آورید. بعد از اینکه مشتریان خود را به دست آوردید و به حد نصابی رسیدند، با تبلیغات افرادی را که از قبل با سایت شما آشنایی دارند و از محصولات شما بازدید کرده‌اند اما هنوز خریدی انجام نداده‌اند مجدداً هدف‌گیری کنید.

بهتر است بدانید که نتیجه‌گیری از تبلیغاتی که در حال انجامش هستید به شدت در برنامه‌ریزی برای تبلیغات بعدی موثر خواهد بود.

انواع مشاوره تبلیغاتی
مشاوره تبلیغات در مشهد

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی مشاوره تبلیغات کسب و کار را حتما مطالعه کنید.

۶- مشاوره تبلیغات بازگشتی

بعد از اینکه افراد با کسب‌و‌کار شما آشنا شدند باید آن‌ها را مدام با خود درگیر کنید تا به بیزینس و استفاده از خدمات شما برگردند. تبلیغات بازگشتی این فرآیند را برای شما تسهیل می‌کند و به کانال‌های پیامک، ایمیل و پوش نوتیفیکیشن تقسیم می‌شود.

سؤالاتی که مشاوران ما اغلب از شما می‌پرسند تا مسیر مناسبی را برای شما تعیین کنند این است که بازدید سایت شما به چه گونه است؟ آیا دسته‌بندی کاربر برایتان مهم است؟

آیا مدام با کاربرانی سروکار دارید که وقتی از شما خرید می‌کنند دیگر به سایت شما بازنمی‌گردند یا نرخ تبدیلشان پایین است؟ (یعنی کاربران زیادی از سایت شما بازدید می‌کنند ولی به مشتری تبدیل نمی‌شوند.) با چه تناوبی قصد تبلیغات بازگشتی دارید؟

این‌ها مواردی هستند که در بدو تبلیغات از شما می‌پرسند تا بدانند از طریق چه برنامه‌ی زمان‌بندی و کانال مناسبی می‌توانند شما را راهنمایی کنند. با شناخت مشتری و تجربه‌ای که مشاوران ما از کار کردن با صنایع مختلف داشته‌اند به شما کمک می‌کنند که در زمان‌ها و ساعات خاصی این تبلیغات را برای مشتری ارسال کنید.

مهم‌تر از همه شما را راهنمایی می‌کنند که اسپم نشوید، ممکن است ندانید چطور در این کانال‌ها اسپم می‌شوید. آن‌ها با یک‌سری دستورالعمل‌ها جلوی این کار را می‌گیرند.

مثلاً فرض کنید در حوزه‌ی آرایشی-بهداشتی فعالیت دارید. علاوه بر آن‌که در این حوزه این نوع تبلیغات بسیار برای شما سودمند است می‌توانید مدام مشتری‌ای را که از شما خرید کرده است را بارها به سایت تان بکشانید تا از شما مجدداً خرید کنند. ممکن است شما با پرسونا‌ها و مشتریان مختلفی سروکار داشته باشید.

برای آن دسته از مشتریانتان که شاغل هستند و در محل کارشان حضور دارند، تبلیغات ایمیلی مناسب است، برای مشتریان کم سن و سال‌تر تبلیغات پیامکی و برای مشتریانی که اطلاعات زیادی از آن‌ها ندارید تبلیغات پوش بهتر جواب می‌دهد.

مشاوران ما با راهنمایی‌هایی از این قبیل شما را برای انجام بهترین تبلیغات بازگشتی یاری می‌دهند. حتی در صورت نداشتن هیچ‌گونه مشتری، با کمک مشاور تبلیغاتی ما می‌توانید به راهکارهای مناسب برای ایجاد لید بیشتر و مشتری دست پیدا کنید.

سخن آخر 

در این مقاله سعی کردیم به طور واضح نقشی که یک مشاوره تبلیغات در مشهد می تواند در رشد کسب‌و‌کار شما داشته باشد را تشریح کنیم تا از اهمیت و لزوم آن در کنار بیزینس خود آگاه باشید.

در قسمت آخر مقاله به خدمات مشاوره‌ای که برای هر نوع تبلیغات به شما عزیزان ارائه می‌دهد را شفاف‌سازی کردیم تا تبلیغات بهینه‌تری را به کمک مشاوران ما راه‌اندازی کنید و شاهد رشد چشمگیر کسب‌ و‌ کار خود باشید. هر گونه سوالی در این زمینه داشتید، ما در بخش دیدگاه‌ها پاسخگوی شما هستیم.

اگر شما هم در راه اندازی کسب و کار خود نیاز به مشاوره دارید می توانید از طریق لینک های زیر با تیم پشتیبان در ارتباط باشید.

خانم مهندس پورنقی  خانم مهندس برومند

یکی از امکانات ویژه کسب درآمد استفاده از نرم افزار های ارتباط با مشتریان تحت وب با نام سامانه پیامک اطلاع رسانی است. پیشنهاد ما استفاده از سامانه اطلاع رسانی و مدیریت ارتباط با مشتریان لاین استور است. این سامانه را می توانید به صورت رایگان از سایت لاین استور دریافت کنید.

ثبت نام رایگان در پنل ممبر و فالور لاین استور

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره