❤️ راه اندازی کسب و کار اینترنتی با خدمات مجازی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با خدمات مجازی

اگر چه تفاوت های قابل توجهی در راه اندازی تجارت الکترونیکی در مقایسه با شروع کسب و کار در دنیای واقعی وجود دارد، اما چندین شباهت نیز وجود دارد. بسیاری از مراحل برنامه ریزی و قانونی که باید انجام دهید، روندی است (بیشتر یا کمتر) که مشاغل دیگر دنبال می کنند.

مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی با خدمات مجازی

مرحله ۱: درباره کسب و کار الکترونیکی 

اولین قدم برای یادگیری نحوه راه اندازی کسب و کار الکترونیکی، انجام تحقیقات لازم است. درست مثل این که بخواهید یک رستوران راه اندازی کنید و به مکان های مختلف، گزینه های غذا و موضوعات مختلفی بپردازید، می خواهید منطقه تجارت الکترونیکی مورد علاقه خود را بررسی کنید و با توجه به تجارت خاص خود تصمیم بگیرید.

به عنوان مثال، شما می خواهید آنچه را که دقیقاً تجارت الکترونیک شما ارائه می دهد در نظر بگیرید. آیا محصولات یا خدمات می فروشید؟ اگر کالاهایی می فروشید، آیا آنها فیزیکی هستند یا دیجیتال؟ محصولات خود را از کجا تهیه می کنید؟ در این راستا، شما همچنین می خواهید به نوع مدل کسب و کاری که می خواهید به کار بگیرید فکر کنید – آیا محصولات مجزا، بسته ها، اشتراک ها یا موارد دیگر را ارائه خواهید داد؟

علاوه بر این، در این فرآیند نیز می خواهید در مقیاس گسترده تری فکر کنید: چگونه محصولات یا خدمات خود را به مشتریان خود می رسانید؟ هزینه های راه اندازی شما چگونه خواهد بود؟ آیا مقررات قانونی یا قوانین دیگری در مورد محصول یا خدمات شما وجود دارد که باید آنها را بخاطر بسپارید؟

اگرچه صنعت تجارت الکترونیکی برای کسانی که به دنبال یادگیری چگونگی راه اندازی کسب و کار الکترونیکی هستند، سود خوبی دارد، اما این به معنای رقابت بیشتر نیز هست. بنابراین، شما می توانید تحقیقات مربوط به رقبا را انجام دهید و فضایی را پیدا کنید که فکر می کنید می توانید برند خود را تاسیس کنید و در فروش محصولات و خدمات خود موفقیت کسب کنید.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با خدمات مجازی
درباره راه اندازی کسب و کار اینترنتی با خدمات مجازی

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی شروع کسب و کار اینترنتی را حتما مطالعه کنید.

مرحله ۲: انتخاب نام تجاری

هنگامی که طرح کسب و کار تجارت الکترونیکی خود را محکم کردید، مرحله بعدی انتخاب نام است. مانند هر شغل دیگر، شما می خواهید اسمی را انتخاب کنید که منحصر به فرد باشد، اما به وضوح نشان دهد که کسب و کار شما چیست یا چه کاری انجام می دهد.

اگرچه هنوز نمی خواهید زمان زیادی را در یک وب سایت سرمایه گذاری کنید، لازم است بررسی کنید که آیا نام دامنه تجاری بالقوه شما در دسترس است یانه. مطمئن شوید که قبل از شما کسی آن نام را استفاده نکرده است.

بعد از اینکه نامی برای تجارت خود انتخاب کردید، شما می توانید ساختار حقوقی کسب و کار خود را انتخاب کنید. نوع کسب و کاری که انتخاب می کنید، پیامدهای حقوقی و مالی مهمی در عملکرد تجارت الکترونیکی شما خواهد داشت.

به طور کلی، شما ایجاد یک شرکت انحصاری، مشارکت عمومی، LLC یا شراکت را انتخاب خواهید کرد. هر یک از این نهادها مزایا و معایبی دارد، بنابراین ممکن است تصمیم بگیرید با یک وکیل یا یک متخصص حقوقی دیگر در مورد بهترین گزینه برای تجارت خود مشورت کنید.

مرحله ۳: برای EIN اقدام کنید

در مرحله بعدی، می خواهید برای EIN یا شماره شناسایی کارفرما برای کسب و کار الکترونیکی خود اقدام کنید اگر چه همه انواع نهادهای تجاری نیازی به داشتن EIN ندارند، اما این شماره نه رقمی می تواند برای کمک به شما در جدا کردن امور مالی شخصی و تجاری خود مفید باشد.

مرحله ۴: دریافت مجوزها و پروانه های کسب و کار

بعد از اینکه برای EIN خود اقدام کردید، اکنون می توانید مجوزهای تجاری یا مجوزهای لازم برای فعالیت قانونی در شهر خود را دریافت کنید. عموماً، از آنجا که بیشتر مشاغل تجارت الکترونیک در خانه مستقر هستند، به تعداد فروشگاه هایی در فضای واقعی و مجوز کسب و کار ندارند..

مرحله ۵: راه اندازی وب سایت

در این مرحله، مدارک لازم برای ثبت نام و راه اندازی قانونی تجارت الکترونیکی خود را تکمیل کرده اید. به اکنون، به جای جستجوی مکانی و آماده سازی راه اندازی فروشگاه فیزیکی، شروع به ایجاد وب سایت و فروشگاه آنلاین خود بکنید.

مانند یک ویترین فروشگاه فیزیکی، این وب سایت چهره کسب و کار شما خواهد بود و همان چیزی است که مشتریان ابتدا می بینند و آنچه را که برای مرور و خرید محصولات یا خدمات شما نیاز است، استفاده می کنند. با این حساب، ایجاد وب سایت شما یکی از مهمترین قسمت های شروع تجارت الکترونیکی شما خواهد بود.

مرحله ۶: محصولات خود را تهیه یا توسعه دهید

بعد از اینکه پلتفرم تجارت الکترونیکی خود را انتخاب کردید و وب سایت خود را راه اندازی کردید، تقریباً به پایان مراحل رسیده اید. در این مرحله، شما باید محصولاتی را که می خواهید بفروشید را تهیه کنید. شما باید قبلاً به این فکر کرده باشید که وقتی تحقیق خود را در مرحله یک انجام می دهید، چگونه می خواهید این روند را دنبال کنید.

شما ممکن است محصولات خود را بسازید، آنها را از توزیع کنندگان تهیه کنید یا – اگر مثلاً به عنوان مشاور خدمات خود را می فروشید، ممکن است مجبور شوید این خدمات را در وب سایت مشاغل خود لیست کنید.

مرحله ۷: کسب و کار الکترونیکی خود را به بازار عرضه کنید

شما یاد گرفته اید که چگونه یک تجارت الکترونیکی راه اندازی کنید. اکنون که محصولات یا خدمات خود را در فروشگاه آنلاین خود تهیه و فهرست کرده اید، وب سایت شما فعال و آماده است، آماده خدمات رسانی به مشتریان هستید. مطمئناً برای این کار باید کسب و کار الکترونیکی خود را به درستی بازاریابی کنید.

استراتژی های بازاریابی مختلفی وجود دارد که شما ممکن است تصمیم بگیرید از آنها استفاده کنید – تبلیغات Google، تبلیغات شبکه های اجتماعی، تبلیغات دهان به دهان و موارد دیگر. در ابتدایی ترین سطح، می خواهید وب سایت مشاغل خود را برای سئو بهینه کنید و از هر ابزار بازاریابی آنلاین که در پلتفرم تجارت الکترونیکی شما گنجانده شده است، بهره ببرید.

با پیشرفت زمان، شما قادر خواهید بود استراتژی بازاریابی خود را تنظیم کرده و تغییر دهید تا بهترین نتیجه را برای تجارت خود پیدا کنید.

اگر بخواهید تجارت شما به عنوان یک داستان موفقیت در اینترنت ظهور کند، گام های مهمی برای برداشتن و سرمایه گذاری وجود دارد. شما باید مانند سایر مشاغل با وب سایت تجارت الکترونیکی خود رفتار کنید – با قوانین مالیاتی مطابقت داشته باشید، مجوزهای لازم را کسب کنید، در حفظ مشتری و ارتباطات سرمایه گذاری کنید و ساخت یک پلتفرم مناسب برای موبایل را فراموش نکنید.

با مرور مراحل راه اندازی کسب و کارهای الکترونیکی، متوجه می شویم که برای این کار نیاز ایده جذاب و مهارت های مختلفی داریم. اگر شما نیز علاقه مند هستید تا به سهولت کسب و کار الکترونیکی خود را در کمترین زمان راه اندازی کنید و از خدمات ویژه مجموعه لاین استور بهره مند شوید، می توانید کار خود را با پنل نمایندگی فروش خدمات مجازی لاین استور شروع کنید.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با فروش خدمات مجازی

با وجود تقاضا برای خرید محصولات مجازی از جمله فالوور، ممبر، لایک، کامنت و… برای ارتقا رتبه پیج، کانال و وب سایت ها، فروش خدمات مجازی یک روش جذاب برای درآمد آنلاین است. فروش خدمات مجازی، کسب و کار آنلاین پیشنهادی ما است که نیاز به مهارت خاصی ندارد، زیرا ما از صفر تا صد کار در کنار شما هستیم.

مجموعه لاین استور به عنوان مجری آموزش کسب درآمد از شبکه های اجتماعی، پنل نمایندگی فروش خدمات مجازی ممبر فالوور و نوتیفیکیشن لاین استور را برای کسب درآمد آنلاین در اختیار شما قرار می دهد.

برای راه اندازی این کسب و کار نیاز به مهارت و تخصص خاصی ندارید؛ زیرا ما سایت اختصاصی شما را طراحی می کنیم، محتوای آن را بهینه سازی می کنیم، پنل ثبت سفارش هوشمند و پنل پیامک هدیه می دهید و خلاصه خدمات ویژه ای را به نمایندگان عزیز لاین استور ارائه می دهیم.

شروع راه اندازی کسب و کار اینترنتی
شروع راه اندازی کسب و کار اینترنتی

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی مشاوره شروع کسب و کار اینترنتی را حتما مطالعه کنید.

کسب درآمد با پنل نمایندگی فروش خدمات مجازی لاین استور

با توجه به فعالیت تجاری بسیاری از صاحبان پیج ها، کانال ها و وب سایت ها، فروش خدمات مجازی از جمله سرویس های افزایش آمار ممبر، فالوور، لایک، کامنت، منشن، ایمپرشن، ریچ، بازدید و… برای پیج ها و کانال های اینستاگرام، تلگرام، روبیکا، ایتا، سروش، توئیتر، لینکدین، آپارات، وب سایت ها و… یک ایده جذاب برای داشتن کسب درآمد آنلاین است.

با دریافت نمایندگی پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن لاین استور، کسب و کار خود را در فضای مجازی راه اندازی کنید، و از خدمات مشاوره ای و سرویس های بسیار جذاب ارائه شده توسط لاین استور بهره مند شوید. ما بستر مناسب برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین و درآمد زایی در فضای مجازی را برای شما فراهم می کنیم.

خانم مهندس پورنقی  خانم مهندس برومند

ثبت نام رایگان در پنل ممبر و فالور لاین استور

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره