❤️ مشاوره شروع کار اینترنتی

مشاوره شروع کار اینترنتی

مشاوره شروع کار اینترنتی

برای برداشتن اولین قدم در راه اندازی شروع کار اینترنتی شما نیاز به این دارید که مسیر راه برایتان کاملا روشن باشد. همچنین باید بدانید که در این مسیر چه هزینه ها و چه فرصت هایی وجود دارد تا در حوزه کسب و کار خود بتوانید در کمترین زمان ممکن پیشرفت کنید. شاید بدون آگاهی دقیق بتوانید مسیر خود را بیابید اما اینکار می تواند هزینه های سرباری برای شما بوجود آورد.

در ابتدای راه باید به این سوالات پاسخ دهید:

 1. از کجا شروع کنید
 2. برنامه راهبری برای شروع کسب و کار اینترنتی چیست
 3. اجرای برنامه راهبری را به چه صورت و با چه سرمایه ای باید پیش بگیرید
 4. رقبای خود را بشناسید و راه موفقیت بر آنان را بدانید
 5. نقاط ضعف و قوت خود را شناخته و بتوانید با شناخت فرصت ها و تهدیدها مسیر خود را هموار کنید
 6. برنامه برای بازاریابی خدمات یا محصولات خود داشته باشید

چرا مشاوره شروع کار اینترنتی؟

ما معتقدیم برای هر فعالیتی از کوچک تا بزرگ در ابتدا بایستی به آن فکر کرد. از فلسفه وجودی و چرایی انجام کار تا نحوه انجام و … چگونه شروع کردن و مسیری که برای رشد کسب و کارتان طی می کنید، از مهمترین عواملی است که راهبرد، نقشه راه و زیر ساخت فعالیت را شکل و معنا میدهد.

با دریافت مشاوره کسب و کار آنلاین قبل از شروع، قدرتمند، هوشمندانه و مطمئن شروع کنید و راه درست  را بشناسید. ویژگی های مشاور توانمند را بشناسید و بدانید در چه زمینه ها و مراحلی نیازمند همراهی یک مشاور هستید.

مشاوره شروع کار اینترنتی
اهمیت مشاوره شروع کار اینترنتی

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی مشاوره شروع کسب و کار  اینترنتی را حتما مطالعه کنید.

انتخاب شرکت مشاوره بازاریابی

اخیرا مرسوم است که شرکت ها فارغ از اندازه و نوع کسب و کاری که دارند، مشاوران را خارج از شرکت خود انتخاب می کنند. برون سپاری مشاوره بازاریابی این فرصت را به شرکت می دهد تا بر تولید محصول و امور کلی تمرکز بیشتری داشته باشد.

انتخاب شرکت مشاوره آنلاین کسب و کار مسئله ای دشوار و حساس است. مشاوران باید درک درستی از نوع کسب و کار و نیازمندی های بازاریابی شرکت شما داشته و اهداف رشد شما را متوجه شده باشند.

آنها باید قادر باشند دستاوردها و موفقیت هایی را که با اهداف شما همسویی دارند را ثبت کرده و با شما به اشتراک بگذارند.

مشاور اصلی که تدوینگر استراتژی شماست معمولا درکنار تیم های اجرایی تا پایان کار باقی می ماند تا هم کاری خارج از برنامه تعیین شده انجام نگیرد و هم مانیتورینگ و ثبت روند و نتایج را در هر مرحله انجام دهد.

چه زمانی نیاز به حضور یک مشاور کسب و کار است

 1. اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار جدید دارید یا با یک برند جدید می خواهید وارد بازار شوید و یا تصمیم به توسعه کسب و کار فعلی خود دارید.
 2. اگر در میانه راه با مشکلاتی برخورد کرده اید که نیازمند راه کار فوری و جدید برای رفع آن هستید، مسائلی که می توانند خارج از برنامه یا در اثر عوامل پیش بینی نشده بیرونی رخ داده باشند.
 3. اگر در اجرای برنامه های کوتاه مدت خود با مسائلی روبرو می شوید که دانش و تجربه کافی برای برخورد با آن را ندارید یا راه کارهای شما نتیجه مطلوبی نداشته است زمینه هایی چون برنامه های کوتاه بازاریابی، فروش، کمپین های تبلیغاتی و توزیع و… برند موفقی که همه چیز را مانند گذشته و بدون تغییر پیش می برد اما روز به روز از محبوبیت آن کاسته شده و برند دیگری در حال تصاحب روز افزون سهم بازار است مصداق این دسته از کسب و کارهاست، محو یا کمرنگ شدن برندهای بسیار معروف و با پیشینه درخشان اتفاقیست که برای هر نامی ممکن است رخ دهد.
 4. اگر نیازمند برنامه بلند مدت و استراتژی مشخص هستید تا ریزبرنامه ها را طبق آن تنظیم کنید و اجرای آن نیز تحت نظارت گروه مشاور باشد. در این مرحله مشاور دیگر عضوی از سازمان محسوب شده و طی قراردادی مشخص بنا بر نیاز سازمان، در جلسات برنامه ریزی و تصمیم گیری های بنیادی حضور خواهد داشت.

چرا کسب و کارهای اینترنتی و مشاوره شروع کار اینترنتی اهمیت دارند؟

یکی از عمده دلایلی که منجر به استقبال افراد از مشاغل و کسب و کارهای اینترنتی شده است تعدد کاربران آن است که هیچ محدودیت سنی و جنسیتی ندارد و از سویی دیگر در دسترس بودن آن است.

اگر اطراف‌تان دقت کنید همه افراد از پیر وجوان گوشی‌ها هوشمند به دست گرفته‌اند و امورات روزمره خودشان را از طریق گوشی‌های هوشمند انجام می‌دهند.

از این‌ روی بخشی از خرید، فروش و حتی تجارت و خرید کوچک‌ترین نیاز خانواده یا فردی از طریق گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های آن است.

از عمده دلایل اهمیت کسب و کارهای اینترنتی باید گفت:

 1. به دلیل در دسترس بودن اینترنت و اپلیکیشن‌های خرید و فروش در اینترنت و فضای مجازی.
 2. تعداد کاربران بسیاری بالایی که اینترنت دارد که چیزی نزدیک به ۳ میلیارد کاربر در سراسر دنیا از اینترنت استفاده می‌کنند.
 3. طی برآورد صورت گرفته نزدیک به ۹۵% خریدها تا سال ۲۰۴۰ صرفا از طریق اینترنت خواهد بود که اگر توجه کنید به دلیل همه گیری بیماری کرونا در حال حاضر شرایط به این رقم بسیار نزدیک‌تر شده است.
 4. تعدد و تکثر استراتژی‌های بازاریابی در اینترنت.
 5. براساس برآورد صورت گرفته گوگل در هر ثانیه ۴۰ هزار بار جستجو انجام می‌دهد که با این رقم قطعا کسب و کارهای مختلف برای سرچ شدن و دیده شدن از سوی مخاطب می‌تواند از طریق گوگل نیز به مخاطب یا کاربر اینترنت معرفی بشوند.

و این امتیاز بزرگی برای معرفی و تبلیغ کالا یا تداوم امر در خرید و فروش از طریق اینترنت و فضای مجازی است.

وظایف مشاوره شروع کار اینترنتی

 1. آشنا کردن افراد با مشاغل و کسب و کارهای اینترنتی
 2. نوشتن برنامه و ترسیم طرح‌های اجرایی در راستای انجام هر چه بهتر برنامه در فضای مجازی
 3. نوشتن برنامه‌های اجرایی در راستای توسعه کسب و کار و فروش و بازاریابی هر چه بهتر در اینترنت
 4. نوشتن برنامه جهت راه اندازی بخش دیجیتال مارکتینگ مجموعه
 5. نوشتن برنامه و راه اندازی بخش فروشگاه و خرید و فروش آنلاین کسب و کار
 6. در هر مرحله پس از نگارش و تدوین برنامه قطعا در راستای اجرای برنامه نیز همراهی با تیم جهت انجام و اتمام رساندن کلیات برنامه از جمله عمده وظایف یک مشاوره کسب و کار اینترنتی خواهد بود.
وظایف مشاور
اهمیت و وظایف مشاور

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی مشاور کسب و کار را حتما مطالعه کنید.

سخن آخر

مشاوره رایگان کسب و کارهای اینترنتی نیز بخشی دیگر از مشاوره کسب و کار است که به شما به عنوان مراجعه کننده یا سرمایه دار و صاحب یک کسب و کار از چگونگی حضور در اینترنت و فضای مجازی و برخورداری از استراتژی‌های فروش آنلاین و ارائه محصول به کاربر اینترنت راهنمایی‌های لازم را ارائه داده و از صفر تا صد اجرای کار کنار شما و تیم شما خواهد بود.

یکی از اهداف مشاور تبلیغات در فضای مجازی و دیگر کانال های تبلیغاتی، راهنمایی کاربران است از دیگر وظایف مشاورین تبلیغات اینترنتی می توان به پشتیبانی در برنامه ریزی تبلیغات مجازی، بررسی روند تبلیغات، مدیریت آگهی های تبلیغاتی و به طور کلی تسهیل در فرآیند رسیدگی به تبلیغات مجازی اشاره کرد.

اگر شما هم در راه اندازی کسب و کار خود نیاز به مشاوره دارید می توانید از طریق لینک های زیر با تیم پشتیبان در ارتباط باشید.

خانم مهندس پورنقی  خانم مهندس برومند

یکی از امکانات ویژه کسب درآمد استفاده از نرم افزار های ارتباط با مشتریان تحت وب با نام سامانه پیامک اطلاع رسانی است. پیشنهاد ما استفاده از سامانه اطلاع رسانی و مدیریت ارتباط با مشتریان لاین استور است. این سامانه را می توانید به صورت رایگان از سایت لاین استور دریافت کنید، 

ثبت نام رایگان در پنل ممبر و فالور لاین استور

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

 • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره