❤️ آموزش کسب درآمد از تلگرام

آموزش کسب درآمد از تلگرام

آموزش کسب درآمد از تلگرام  و دیگر شبکه های اجتماعی امروزه در حال افزایش است و توجه بسیاری از افراد به خود جلب کرده به همین دلیل اکثر افراد از تبلیغات در تلگرام، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. طبیعی است که جریان تبلیغات و بازاریابی به هر سمتی که برود، فرصت خوبی برای کسب درآمد است.

اگر شما هم می خواهید محصولات خود را به دیگران معرفی کنید و قصد دارید خدماتی را به دیگران ارائه کنید می توانید از تلگرام برای معرفی خودتان به مشتریان از این روش کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید. در ابتدای راه شاید شما محصولی برای فروش نداشته باشید شما می توانید به عنوان واسطه در قالب همکاری در فروش و یا خدمات دیگران مشارکت داشته باشید.

روش های کسب درآمد از طریق تلگرام

به طور کلی برای آموزش کسب درآمد از تلگرام به دو روش انجام می شود.

  1. کسب درآمد از طریق ساخت کانال تلگرام
  2. کسب درآمد از طریق ایجاد پلتفرم های تبلیغاتی در تلگرام

رویکرد دیگری هم وجود دارد که درآمدزایی در تلگرام را به دو شیوه‌ی زیر معرفی می‌کند:

  1. به عنوان فروشنده
  2. به عنوان تبلیغ‌کننده

روش های آموزش کسب درآمد از تلگرام

همکاری با تبلیغات در تلگرام

یکی از راه های کسب درآمد از تلگرام می توان به همکاری در فروش از طریق پلتفرم ها اشاره کرد، پلتفرم های تبلیغات تلگرام با توجه به موضوعات انتخابی مراجعه کنندگان انجام می شود طرح‌های درآمدزایی در این پلتفرم‌ها معمولا به صورت کلیکی، بازدیدی و ساعتی انجام می‌گیرد.

قبل از هر کاری خودتان چندین بار تبلیغات در کانال‌های مختلف را انجام دهید تا با چالش‌ها و دغدغه‌های مشتری‌ها آشنایی پیدا کنید، سپس پلتفرم‌های مشابه را بررسی کنید تا بتوانید یک مزیت رقابتی برای خود ایجاد کنید.

کانال محصولات صوتی

خیلی از افراد با توجه به دغدغه هایی که دارند دیگر فرصتی برای خواندن کتاب ندارند امروزه اکثر افراد به سمت پادکست های صوتی تمایل دارند تا زمان مناسب بتوانند از این پادکست ها استفاده کنند در این صورت شما این فرصت را دارید که با استفاده از محصولات صوتی مفید این امکان را به مخاطبان دهید تا در تایم مناسب به بهترین شکل استفاده کنند. شما می توانید با خلاصه کتابهای پرطرفدار و جذاب تعداد مخاطبان زیادی را برای محصولات خود داشته باشید. امروزه استفاده از مطالب انگیزشی، موفقیت، کسب و کار و خانواده از محبوب ترین کتاب های صوتی بشمار می آیند.

راه درآمد زایی از طریق محصولات صوتی

  1. محصولات صوتی خود را به صورت بخشی از یک کتاب یا مجله یا مطلبی از یک وبسایت ارائه کنید و مخاطبان علاقه‌مند را برای مطالعه‌ی بیشتر یا خرید فایل صوتی کامل‌تر روانه‌ی وبسایتی کنید که به شما هزینه پرداخت کرده است. طرح‌های درآمدزایی را می‌توانید به ازای بازدید از پست تلگرامی کانال خودتان، یا به ازای بازدید از وبسایت مراجعه‌کننده و یا براساس طرح‌های همکاری در فروش آن وبسایت یا کانال مراجعه‌کننده تنظیم کنید.
  2. تبلیغات هدفمند و مرتبط با موضوعیت کانال‌تان را انجام دهید. مرتبط بودن تبلیغات تاحدی از ریزش اعضای ناشی از اجرای تبلیغات جلوگیری می‌کند. از این تبلیغات یا به صورت ثابت یا به صورت همکاری در فروش درآمدزایی کنید.
آموزش های کسب درآمد از تلگرام
کسب درآمد بوسیله تلگرام

مطالعه بیشتر:  کانال تلگرام

کانال نیازمندی‌ها

از دیگر حوزه های کسب درآمد از تلگرام می توان به نیازمندی های آنلاین اشاره کرد اما حجم پیام های حاصل از این کانال ها بالا است به قدری که تعداد بسیاری از کاربران بعد از مدتی از کانال خارج می شوند، امروزه بسیار از افراد ترجیح می دهند

در حوزه های تخصصی مربوط به خودشان آگهی مهم را دریافت کنند در این صورت است که می توانید در یک زمینه خاص کانال خود را ایجاد کنید و یا رباتی را طراحی کنید بر اساس دسته بندی خاص آگهی ها را برای افراد متقاضی ارسال کند.

اگر در حوزه ای که در آن می خواهید مشغول به فعالیت شوید و می دانید که آگهی های زیادی دارد یا کمتر کسی است که برای گرفتن آگهی آن شغل به شهر دیگر بروند، کانال را می توانید به یک شهر محدود کنید در این صورت است که تعداد اعضای کمتری در کانالتان خواهید داشت اما فرصت خوبی برای تبلیغات محلی و مختص یک شهر به شمار می رود.

کانال آموزشی

امروزه با توجه به اینکه افراد تخصص‌گرا شده‌اند، کانال‌هایی با موضوعاتی تخصصی در یک حوزه بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند، به عنوان مثال به جای اینکه در یک کانال تمامی مطالب مرتبط با مدیریت و رهبری، منابع انسانی، بازرایابی و … را ارائه کنید، فقط به یکی از این حوزه‌ها، اما به صورت جزئی و تخصصی بپردازید؛ یا به جای اینکه کانالی درهم‌وبرهم در مورد آشپزی، خانواده، تناسب اندام، تربیت فرزندان و … داشته باشید در یکی از این موضوعات فعالیت کنید و در آن تبدیل به یک مرجع شوید.

نحوه درآمد زایی

اگر شما از قبل کانال آموزشی در یک زمینه خاصی دارید و در حال تلاش برای رشد آن هستید می توانید در آن از مطالب ارزشمند استفاده کنید و در کنار آن تبلیغات داشته باشید سعی کنید کانال خود را به دیگران از جمله کسانی که در حوزه مورد نظر شما فعالیت دارند معرفی کنید تا تبلیغات شان را به شما بسپارند.

فروشگا‌های آنلاین نیز گزینه‌ی مناسبی برای مراجعه هستند، چرا که بالاخره محصولاتی را پیدا می‌کنید که مرتبط با موضوعیت کانال‌تان هستند. اگر این فروشگاه‌ها تمایلی به پرداخت هزینه‌ی ثابت نداشتند، به آنها همکاری در فروش را پیشنهاد دهید.

کسب درآمد از تلگرام
روشهای کسب درآمد از تلگرام

مطالعه بیشتر: بازدید تک پست تلگرام

کانال سرگرمی

شاید از نظر شما ایجاد یک کانال سرگرمی راحت‌ترین روش برای کسب درآمد از تلگرام باشد؛ چرا که هر فردی حداقل یک کانال سرگرمی دارد و همین‌طور جمع‌آوری محتوای کانال هم راحت‌تر به نظر می‌رسد، اما تا حدودی در اشتباهید! درست است که بازار کانال‌های سرگرمی داغ است؛ اما بسیاری از افراد همین فکر را می‌کنند و سراغ این نوع کسب درآمد می‌روند، در نتیجه رقابت کمی سخت‌تر از کانال‌هایی با موضوعیت تخصصی است.

اگر می‌خواهید یک کانال سرگرمی ایجاد کنید به دنبال یک تفاوت باشید، یک مزیت رقابتی؛ چیزی که شما را در ذهن مخاطب متمایز سازد. در ایران هم کانال‌های مشابهی وجود دارد که ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند.

به عنوان مثال طراحی تصویری تمامی پست‌ها را خودشان انجام می‌دهند، یا از عکس‌های حرفه‌ای استفاده می‌کنند، تمام این ها نیاز به وقت و زمان زیادی دارد. برای اینکه بخشی از بازار سرگرمی کانال‌های تلگرام را به خود اختصاص دهید باید یک ویژگی خاص برای کانال‌تان خلق کنید و شاید در این راه نیاز باشد از کمک افراد با استعداد دیگری نیز کمک بگیرید.

سایت های بسیاری وجود دارد که شما را در راه آموزش کسب درآمد از تلگرام کمک کنند ولی در ابتدا باید از معتبر بودن سایت اطمینان داشته باشید تا در این راه اشتباه نکنید سایت درویش زاده دات کام به عنوان یکی از سایت های معتبر با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه آموزش و کسب درآمد از شبکه های اجتماعی، دیجیتال مارکتینگ و… فعالیت دارد تا شما را در این راه یاری کنیم.

سخن آخر

سعی کردیم در این مقاله بهترین ایده های آموزش کسب درآمد از تلگرام را به شما عزیزان معرفی کنیم بسیاری از افراد هستند که از راه های گفته شده در بالا شروع به کسب درآمد می کنند در ابتدای کار سعی کنید علاقه و سپس تخصص خود را در نظر بگیرید و با یک روش کارتان را شروع کنید بعد از آن که در یک روش به درآمد رسیدید در ادامه می توانید از دیگر روشهای کسب درآمد از تلگرام استفاده کنید.

[button color=”green” size=”medium” link=”http://wa.me/02128423075″ icon=”fa-whatsapp” target=”true”] ارتباط مستقیم با مهندس درویش زاده در واتساپ[/button] [button color=”blue” size=”medium” link=”http://t.me/ZeynabBroomand” icon=”fa-paper-plane” target=”true”] ارتباط مستقیم با مهندس درویش زاده در تلگرام[/button]

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره