❤️ فالور های نیمه فعال ❤️

فالور های نیمه فعال چیست ؟

کاربرد فالور های نیمه فعال چیست؟ یکی از سرویس ها و خدماتی که در پنل ممبر و فالور لاین استور ارائه میشه سرویس فالور های نیمه فعال است .

پادکست فالور های نیمه فعال را بشنوید: 

کاربرد فالور های نیمه فعال؟؟

اسم این فالوورهارو میشه “پیگیرهای خاموش” گذاشت افراد درونگرایی که پستهای شما رو می بینن اما لایک نمی کنن، کپشن پستهاتون رو تا کلمه آخر میخونن اما کامنت نمیزارن ویدئوهاتون رو می بینن اما هیچ عکس العملی از خودشون نشون نمیدن. دایرکت نمیدن و همیشه سوالاتشون رو تو خودشون میریزن.

این افراد یا خیلی درونگراه هستند و یا خیلی خودشون رو برتر از اون میدونن که بخوان سوالی بپرسن یا کسی رو لایک کنن. بیشتر در مقام انفعال هستن تا مقام فعل. میگیرن و نمیدن! این دسته فالوور نه توسط یک نفر به تعداد بالا درست شدن و نه برای گرفتن امتیاز خاصی شمارو دنبال می کنن. در نتیجه مثل نرم افزار دانلودر اینستاگرام و اپ های مشابه اون ما می تونیم از طریق یک سیستمی پیجی رو فالو کنیم.

 

انواع فالور اینستا
فالور های نیمه فعال

حالا این فالور ها چه کاربردی دارن چرا که این فالور ها به مشتری تبدیل نمیشن و بی کاربرد هستن نکته ای که در این خصوص وجود داره اینه که شاید روزی مشتری شما شوند. این فالور ها زمانی به درد ما می خورن که ما بخوایم کسب و کارمون رو به صورت فوری در سوشال مدیا تبلیغ کنیم و وقت یا هزینه ندازیم که با تبلیغات واقعی عضو گیری کنیم .

برای تبلیغ واقعی باید ما فالور های واقعی داشته باشیم تا در افراد جدیدی که ما رو فالو می کنن حس خوبی ایجاد کنیم در نتیجه در این مواقع می تونیم از این فالور ها استفاده کنیم و وقتی پیجمون به ۵۰۰۰ فالور رسید تبلیغات واقعی رو شروع کنیم و چون پیج ما فالورهای واقعی دارن افراد جدید  به ما اعتماد می کنن و مارو فالوو می کنن.

راه های مؤثر برای ماندگاری فالوورهای اینستاگرام

در روش خرید فالوور اینستاگرام شما مجموعه ای از فالوورهای واقعی و ایرانی دارید که باید آنها را با فعالیت درست خود افزایش دهید و آنها را برای همیشه در پیج کسب و کار خود ماندگار کنید. در اینجا به شما راه های ساده و کاربردی برای فعالیت درست و دقیق به شما پیشنهاد می‌دهیم که باید در کنار خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک و کامنت برای افزایش نرخ تعامل باید از آنها استفاده کنید.

پروفایل خود را خلاقانه و جذاب کامل کنید

زمانی که عکس جذابی برای پیج خود انتخاب می‌کنید نظر افراد را به خود جلب می‌کنید. در صورت نداشتن عکس در نظر دیگران اکانت نمایشی یا ربات هستید و هرگز شما را فالو نمی‌کنند.

بیو اینستاگرام نخستین نقطه ای است که هویت برند و نحوه کسب و کار شما را نشان می‌دهد. سعی کنید بهترین معرفی را از خود داشته باشید تا دیگران شما را با میل و رغبت فالو کنند و بخواهند بیشتر با شما در ارتباط باشند.

فالوورهایی که با خرید فالوور اینستاگرام در سایت درویش زاده دات کام به طور هدفمند به صفحه شما اضافه می‌شوند باید هدف و کیفیت برند شما را در نگاه اول پیدا کنند تا به مشتریان ثابت و وفادار شما تبدیل شوند.

فالور های نیمه فعال
فالور های نیمه فعال

جهت سفارش فالوور فعال اینستاگرام به روش اصولی می توان از سایت درویش زاده دات کام سفارش خود را ثبت کنید برای توضیحات بیشتر می توانید از طریق لینک های زیر با ما در ارتباط باشید.

[button color=”green” size=”medium” link=”http://wa.me/02128423075″ icon=”fa-whatsapp” target=”true”] ارتباط مستقیم با مهندس درویش زاده در واتساپ[/button] [button color=”blue” size=”medium” link=”http://t.me/ZeynabBroomand” icon=”fa-paper-plane” target=”true”] ارتباط مستقیم با مهندس درویش زاده در تلگرام[/button]

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره