❤️ ❤️ استرس ارتباط تلفنی

دلایل استرس ارتباط تلفنی

یکی از نکاتی که بارها و بارها من به همکاران خودم گوشزد کردم بحث اینه که من  استرس دارم تا با مشتری صحبت کنم .من در جواب به دوستان میگم که یعنی چی استرس داری ؟ و بهشون میگم که استرس یه جورایی برادر یا خواهر و خواهرزاده و یکی از نزدیکان ترسه. 

پادکست استرس ارتباط تلفنی رو بشنوین : 

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

ترس  و استرس از کجا به وجود میاد؟

ترس از عدم اگاهی به وجود میاد . به عنوان مثال شما وقتی  داخل یک اتاق تاریک هستین هیچی دیده نمیشه و نمی تونین  درست عمل کنین اما با استفاده از نور که در این جا نشانه اگاهی یا همون اطلاعاته  اجسام رو می بینیم و  بر ترس خودمون غلبه می کنیم . در واقع اگاهیه که باعث میشه ما بر ترس خودمون غلبه کنیم و اعتماد به نقس خودمونو بالا ببریم .

دلیل استرس
استرس و دلایل آن

می خوام اینو بگم بر اساس صحبت هایی که در بالا داشتم استرس یکی از نوادگان و  فامیل های ترسه . بنابراین آگاهی به موضوع خیلی تاثیر گذاره و می تونه از استرس ما کم کنه .

سخن پایانی 

در واقع در صحبتی که با مشتری داریم اگر اطلاعات کافی و وافی داشته باشیم و به کارمون اشراف داشته باشیم و خدماتی که ارائه میدیم رو بهتر بشناسیم  می تونیم راحت تر با مشتری صحبت کنیم و کارمونو توضیح بدیم . به نظر من استرس زمانی به وجود میاد که ما نمی دونیم مشتری چی میخواد بگه و  ما در جواب مشتری چی بگیم . به همین دلیل باید اطلاعات و دانشتونو رو در مورد خدمات خودتون بالا ببرین تا هیچ وقت استرس و ترس با مشتری در شما به وجود نیاد.

[/box]

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره