❤️ اعتماد سازی در اینستاگرام

اعتماد سازی در اینستاگرام

اعتماد سازی در اینستاگرام مسئله مهمی است که باید به آن توجه شود اگر می خواهید مخاطبان زیادی به پیج خود هدایت کنید و هر روز کسب و کار اینترنتی شما رونق بگیرد باید با راه های جلب اعتماد در اینستاگرام آشنایی داشته باشید.

در ادامه ویدئویی از آقای مهندس درویش زاده قرار دارد درباره جلب اعتماد سازی در اینستاگرام است که می تواند به شما در کسب و کارتان کمک کند راه‌های زیادی برای افزایش فروش در اینستاگرام هست، ولی فکر نکنم روشی تاثیرگذارتر از جلب اعتماد فالوورها پیدا کنید.

شما را به تماشای لایو مهندس درویش زاده در ارتباط با اعتماد سازی در اینستاگرام دعوت می کنیم.

 

تا به حال به این مضوع فکر کردید که چرا برخی کسب و کارها در اینستاگرام با شکست مواجه می شوند؟ و یا بعد از گذشت مدتِ کوتاه چند ماهه مجبورن صفحه ی اینستاگرامی خود را غیرفعال کنند و دیگر از این بستر برای کسب و کار خود استفاده نکنند؟

برای رسیدن به پاسخ این سوال به این فکر کنید که شما هم اگر بخواهید از پیجی خرید کنید و پول به حسابشان واریز کنید بدون اینکه به پیج اعتماد داشته باشید هرگز این کار را می کنید؟

اعتماد سازی در اینستاگرام
اعتماد سازی در اینستاگرام

پیشنهاد مطالعه: مقاله مشاور تبلیغات اینترنتی را حتما مطالعه کنید.

اعتماد سازی در اینستاگرام

محتوای با کیفیت و موثر تولید کنید

بدون شک اولین قدم برای حضور در اینستاگرام تولید محتواست. اما چه محتوایی؟ اگر به دنبال این هستید که صرفا محتوایی منتشر کنید، باید بدانید که این راه، راه موفقیت کسب و کار شما نخواهد بود.

برای اعتماد سازی در اینستاگرام باید محتوای موثر و با کیفیت تولید کنید. محتوای با کیفیت باید از نظر بصری خیره کننده باشد و پیام درستی را هم به کاربران شما منتقل کند.

نظرات کاربران را منتشر کنید

شما ادعا دارید که کسب و کار شما قابل اعتماد است، پس باید آن را ثابت کنید. چطور؟ نشان دهید که دیگران چه نظری راجع به کالا یا خدمت شما داشته اند. انتشار نظرات کاربران یکی از موثرترین راه ها برای اعتمادسازی در اینستاگرام است.

پیام‌های تشکر آمیز مشتریان بعد از خرید را در صفحه اجتماعی خود منتشر کنید و یک جریان محتوایی خاص مانند یک سری استوری، پست‌های مشخص و غیره برای آن در نظر بگیرید.

همین طور اگر آن ها تصویری محصولی که دریافت کرده اند و یا در حال استفاده هستند را برای شما ارسال کنند، فرصت استثنایی برای شما به وجود می آید تا با انتشار آن ادعای خود را ثابت کنید.

از انتشار نظرات منفی نترسید

نکته مهمی که درباره  انتشارات نظرات وجود دارد، این است که اگر کاربری نظر منفی درباره خدمات یا محصول شما داشت از انتشار آن نترسید.

نادیده گرفتن نظرات منفی باعث می شود حتی اعتمادی که قبلا به دست آورده بودید را به سادگی از دست بدهید. ممکن است کاربران شما تصور می کنند که شما به نظرات و بازخوردهای منفی آنها توجهی ندارید و فقط به فکر درآمد خود هستید.

همواره پاسخگو و در دسترس باشید

بسیاری از کسب و کارها به کاربران خود سریع پاسخ می دهند، اما تنها قبل از خرید. بدون شک شما باید به سرعت پرسش های کاربران را پاسخ دهید و با صبر و حوصله آن ها را برای یک خرید درست راهنمایی کنید.

اما وظیفه شما تنها به این قسمت محدود نمی شود. خدمت رسانی و پاسخ دهی به مشتریان خود را بعد از خرید هم به خوبی حفظ کنید.

پشت صحنه کسب و کار خود را نشان دهید

وقتی مشتریان دقیقا بدانند از چه کسانی خرید می کنند، می توانند به آنها اعتماد کنند. بنابراین با اشتیاق پشت صحنه کارها و فعالیت های خود را با آنها به اشتراک بگذارید.

هر چه بیشتر فضای شخصی خود را نشان دهید، ارتباط عمیق تری با کاربران ایجاد می کنید و آن ها به شما بیشتر اعتماد می کنند. برای این کار هیچ چیز بهتر از ویدیو نیست! پخش ویدیو زنده (لایو) را فراموش نکنید.

وقتی صحبت از اعتماد است، شما باید از خودتان بیشتر بگویید. به مشتریان تان حق بدهید که اعتماد به کسی که او را از نزدیک ندیده اند و تنها از پشت صفحه گوشی او را می بینند کار ساده ای نیست.

لایو نه تنها تعامل صفحه شما را افزایش می دهد، بلکه به فروش شما هم کمک زیادی می کند. مخصوصا اگر کسب و کار شما کوچک باشد این گزینه برای شما بسیار کاربردی است، زیرا کاربران بیشتر به چهره یک “انسان ” اعتماد می کنند تا یک نام از کسب و کار کوچکی که تاکنون اسم آن را نشنیده اند.

اعتماد سازی در اینستاگرام
اعتماد سازی برای اینستاگرام

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزش مشاور تبلیغات مجازی را حتما مطالعه کنید.

بایو خوبی بنویسید

بایو صفحه اینستاگرام شما، اولین جایی است که احتمالا کاربران برای دریافت اطلاعات از شما آن را می خوانند و بررسی می کنند. بنابراین باید طوری باشد که کاربران بتوانند به راحتی شما را پیدا و البته دنبال کنند!

اولین کار برای داشتن بایو خوب این است که نام  کسب و کار خود را به صورت واضح با زبان فارسی بنویسید. در مرحله بعدی بسیار شفاف و روشن بنویسید چه خدمتی ارائه می دهید. در اینجا ابعاد کسب و کار اهمیت زیادی دارد.

سخن آخر

بنابراین روش هایی که در این مقاله مرور کردیم را پیاده سازی و  تکرار کنید اما خود را تنها به این موارد محدود نکنید. هیچ کس بهتر از شما کسب و کارتان را نمی شناسد.

همیشه سعی کنید تا با استفاده از آموزش و تجزیه و تحلیل مداوم، از روش های جدیدتری برای پیشبرد اهداف کسب و کار خود استفاده کنید.

اگر شما هم می خواهید اعتماد سازی در اینستاگرام را به روش صحیح و اصولی انجام دهید می توانید با تیم پشتیبان درویش زاده دات کام از طریق لینک های زیر در ارتباط باشید.

خانم مهندس پورنقی  خانم مهندس برومند

ثبت نام رایگان در پنل ممبر و فالور لاین استور

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره