❤️ ویس مارکتینگ – بازاریابی با پادکست

ویس مارکتینگ

ویس مارکتینگ یکی از روش های متداول فروش محصولات در این روزهاست. در این مجموعه پادکست به تکنیک های فروش تلفنی و بازاریابی تلفنی موفق می پردازیم. این که در بازاریابی تلفنی چه بگوییم تا کنترل مکالمه را در دست بگیریم.

بازاریابی تلفنی موفق می تواند منجر به افزایش فروش محصولات می شود. برای یادگیری فنون بازاریابی تلفنی این ویدئو از مهندس درویش زاده می تواند به شما کمک کند.

 

بازاریابی از طریق صدا به بسیاری از برندها اجازه می‌دهد تا بگویند که شرکت آن‌ها همواره برای مشکلات مشتریان، راه‌حل‌های مناسب در اختیار دارد. این تکنولوژی همچنین در زمینه‌هایی همچون افزایش تجربه‌ی مشتری،

ویس مارکتینگ بازاریابی با پادکست
ویس مارکتینگ بازاریابی با پادکست
مطالعه بیشتر: اعتماد سازی در اینستاگرام

ویس مارکتینگ

هدایت ترافیک به وب‌سایت مربوط به برندها و افزایش فروش نیز خوش درخشیده است. اگر در حال بررسی بازاریابی از طریق این روش در آینده‌ای نزدیک هستید، نکات زیر به کار شما خواهد آمد.

استفاده از فایل صوتی برای خرید

شرکت‌هایی مثل دومینوس، تارگت و البته آمازون با استفاده از تکنولوژی فرمان صوتی، به مشتریان خود اجازه می‌دهند تا بدون لمس کردن حتی یک صفحه و رفتن به هیچ مغازه‌ای، محصولات موردنظرشان را خریداری کنند.

 ارتباط بهتر با مشتریان

بازاریابی از طریق صدا، یک روش جالب و خلاقانه برای برقرار نمودن ارتباط شخصی بین برندها و مشتریان احتمالی می‌باشد. هر چه باشد، صدا مهم‌ترین راه برای انسان‌ها جهت برقراری ارتباط است.

این مسئولیت بر دوش برندها است تا از استراتژی‌های بازاریابی خلاقانه استفاده کنند و کشف کنند که جذابیت تکنولوژی تشخیص صدا برای مشتریان چیست و چگونه باید از آن استفاده کنند.

توجه داشته باشید که بازاریابی صدا باید با مأموریت برند شما همخوانی داشته باشد و همچنین شما باید از مناسب‌ترین تکنولوژی در این مسیر استفاده نمایید. اگر این کار را درست انجام دهید، وجهه‌ی برند خود را به‌خوبی حفظ می‌نمایید و به مشتریان تان تجربه‌ای لذت‌بخش را ارائه خواهید کرد.

استفاده برندهای بزرگ از ویس مارکتینگ

هر چه کاربران، به میزان بیشتری از خرید صوتی استفاده کنند، دستیار گوگل در مورد تعداد محصولات انتخابی و اینکه این محصولات از چه برندی هستند اطلاعات بیشتری کسب می‌کند و در دفعات بعدی به‌طور خودکار این انتخاب را برای مشتری انجام می‌دهد.

مزایای تبلیغات شنوایی

  1. برند سازی شنوایی یا صوتی
  2. محتوای صوتی ضبط شده مانند پادکست
  3. بهینه سازی جستجوی صوتی VSO

برندسازی شنوایی جنبه ای نسبتاً جدید و کشف نشده از دنیای بازاریابی است که به استفاده استراتژیک از صداها و موسیقی برای تقویت شناخت برند اشاره دارد. این کار، مشابه با برندسازی تصویری است آنچه مشتری می‌شنود و با آن ارتباط برقرار می‌کند.

مزایای تبلیغات شنوایی
مزایای تبلیغات شنوایی
مطالعه بیشتر: مزایای لایو اینستاگرام

 

سخن آخر

ظهور دستیارهای صوتی و همچنین وب سایت هایی که محتوای خود را از طریق صدا ارائه می‌دهند کانال جدیدی را برای مشتری در بازار برای بازاریابان قرار داده است. دستگاه های دارای قابلیت صدا به عنوان ترکیبی خوب از واقعیت های دیجیتال و فیزیکی عمل می‌کنند. این امر زمینه را برای تعاملات واقعی متنی با کاربران فراهم می‌کند.

در آینده ای نه چندان دور از ویس مارکتینگ بیشتر خواهید شنید چون شرایطی را ایجاد می‌کند که انسان ساده تر به پاسخ دلخواه خود دست یابد. به نظر شما بازاریابی شنوایی چه مقدار می‌تواند روی کسب و کارتان تاثیر بگذارد؟ در حال حاضر از این نوع بازاریابی استفاده می‌کنید؟ تجربیات خود را در قسمت دیدگاه همین مقاله ارسال کنید.

اگر شما هم نیاز به مشاوره در حوزه بازاریابی اینترنتی و شروع کسب و کار خود دارید می توانید از طریق لینک های زیر با تیم پشتیبان در ارتباط باشید.

ارتباط مستقیم با خانم مهندس برومند در واتساپ

ارتباط مستقیم با خانم مهندس برومند در واتساپ

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره