❤️ ❤️ قوانین کپی رایت

قوانین کپی رایت

شما اگر برندهای معروف دنیا را پیگیری کنید و پیج های برندهای معرروف را فالوو کنید، مشاهده می کنید هنگامی که  این پیج ها پست منتشر می کنند در گوشه عکس ها بسیار ریز لوگو و برند خودشان را درج می کنند . شما دوستان نباید در وسط عکس و محتوای خودتان برندتان را بزرگ  درج کنید زیرا این کار استاندارد و درست نیست .

پادکست قوانین کپی رایت  را ، بشنوید :

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

دوستان همیشه به بنده لطف دارند و سوالات زیادی می پرسند و من در خدمت شما عزیزان هستم تا شما را راهنمایی کنم . دقت داشته باشید نکته ی مهمی که در تولید محتوا حتما باید به ان اهمیت دهید ، این هست که محتوای دیگران را که برای تولید آن زحمت کشده اند را  به راحنی با درج لوگوی خودمان و به نام و برند خودمان  منتشر نکنیم  و به قانون کپی رایت احترام بگذاریم .

من یک شخصی را می شناسم  که یکی از پست های پیج معروف را استفاده کرده  و لوگوی  و برند خودش را نصف خیلی بزرگ در این پست فرار داده  و منتشر کرده است . به نظر شما این کار صحیح است ؟؟ 

 در پاسخ باید گفت حتی برندهای خیلی بزرگ هم این کا را نمی کنند و برند خودشان را در گوشه ای از پست درج می کنند و بر این باور هستند که باید محتوا هویت بصری کار را نشان دهد . نه اینکه لوگو را اینقدر بزرگ کنیم تا کاربر فقط لوگو را مشاهده کند . سعی کنید در تولید محتوا نکته ی زیر را رعایت کنید.

سعی کنید محتوای لایه باز تولید کنید 

دقت داشته باشید بهتر است  محتوای شما لایه باز ، قابل کپی شدن و خودمانی تر باشد . همیشه در حرفه ی خودتان باید ببیند کسانی که دارند در زمینه کاری شما فعالیت می کنند و بسیار موفق هستند چه اقداماتی را انجام میدهند تا شما با الگو برداری از آنها موفق شوید .

[/box]

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره