❤️ ❤️ حافظه مشتری

حافظه مشتری و اثرات آن

یکی از روش های  بازاریابی و مشتری پیدا کردن روش حضوری می باشد چون با دیدار حضوری ما در حافظه مشتری خواهیم ماند و با این روش می توانیم محصولات و خدمات خودمان به فروش برسانیم . 

پادکست حافطه مشتری را ، بشنوید :

سلام عرض می کنم خدمت همه دوستانی که دارند این مطلب رو مطالعه می کنند . شاید برای شما پیش آمده باشد که برای خرید یا بازاریابی وارد مجموعه ای می شوید و قصد داریدخدماتی که ارائه میدهید را معرفی کنید.

در بعضی اوقات مشتری از انتظارات ما قوی تر ظاهر می شود و ما می بینیم که پیج اینستاگرام و کانال و سایت آن خیلی قوی و قدرتمند به فعالیت می پردازد . اکنون سوال پیش می آید که در این مواقع چه کنیم. با ما همراه باشید تا در این مورد به گفت و گو بپردازیم .

هنگامی که مشتری از انتظارات ما قوی تر است چه باید بکنیم ؟؟

در این حالت باید با دقت فراوان بررسی کنیم که در کجای کار نقاط ضعف بسیار ساده وجود دارد و برای رفع ان راه حلی ارائه دهیم . در این مورد ما پیشنهاد می کنیم متناسب با نیاز مشتری به اون خدماتی را معرفی کنید . 

به عنوان مثال اگر مشتری شما کاربرانی  کشوری دارد به اون پیشنهاد بدهید که  از سرویس های پاپ آپ استفاده کند و حتی به او بگویید که از سئو برای پیشرفت کسب و کار خود استفاده کند. ممکن است مشتری از این شیوه بازاریابی استقبال نکند . برای ما مهم این است که با مشتری ارتباط برقرار کنیم و در حافظه او  ماندگار شویم .

در نهایت پس از این که با مشتری ارتباط برقرار کردیم می توانیم شماره آن را در لیست مشتری های خودمتن قرارد دهیم و در هنگام تخفیفات ویژه محصولات و خدماتمان  به  مشتری خبر دهیم . تجربه نشان داده است که معمولا کاربران از این پیشنهادات استفاده می کنند و بیشتر به سمت شما ترعیب می شوند. 

در نهایت باید با مشتری ارتباط مستمری داشت و محصولات جدید و خدمات جدید را به مشتری معرفی کرد تا در نهایت بتوان محصول و خدماتی را به مشتری ارائه داد.

حافظه مشتری

نقشه ذهن مشتری یا خواسته مشتری منبع بسیار مهمی است که امروزه در بازاریابی مدرن، مورد توجه قرار گرفته است. منظور از حافظه مشتری مواردی است که پیشنیاز تصمیمات مشتری هستند. اگر موارد ذکر شده دنبال شوند به انگیزه مشتری برای خرید پی خواهید برد.

تحقیقات اثبات کرده که بیشترین تاثیر بر روی تصمیمات خرید، در ذهن ناخودآگاه مشتری شکل گرفته، برای دریافت نقشه ذهن مشتری باید نمونه هر موضوعی باید بصورت تفکیک شده

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره