❤️ حافظه مشتری

حافظه مشتری و اثرات آن

یکی از روش های  بازاریابی و مشتری پیدا کردن روش حضوری می باشد چون با دیدار حضوری ما در حافظه مشتری خواهیم ماند و با این روش می توانیم محصولات و خدمات خودمان به فروش برسانیم . 

پادکست حافطه مشتری را ، بشنوید :

سلام عرض می کنم خدمت همه دوستانی که دارند این مطلب رو مطالعه می کنند . شاید برای شما پیش آمده باشد که برای خرید یا بازاریابی وارد مجموعه ای می شوید و قصد داریدخدماتی که ارائه میدهید را معرفی کنید. در بعضی اوقات مشتری از انتظارات ما قوی تر ظاهر می شود و ما می بینیم که پیج اینستاگرام و کانال و سایت آن خیلی قوی و قدرتمند به فعالیت می پردازد . اکنون سوال پیش می آید که در این مواقع چه کنیم. با ما همراه باشید تا در این مورد به گفت و گو بپردازیم .

هنگامی که مشتری از انتظارات ما قوی تر است چه باید بکنیم ؟؟

در این حالت باید با دقت فراوان بررسی کنیم که در کجای کار نقاط ضعف بسیار ساده وجود دارد و برای رفع ان راه حلی ارائه دهیم . در این مورد ما پیشنهاد می کنیم متناسب با نیاز مشتری به اون خدماتی را معرفی کنید . 

به عنوان مثال اگر مشتری شما کاربرانی  کشوری دارد به اون پیشنهاد بدهید که  از سرویس های پاپ آپ استفاده کند و حتی به او بگویید که از سئو برای پیشرفت کسب و کار خود استفاده کند. ممکن است مشتری از این شیوه بازاریابی استقبال نکند . برای ما مهم این است که با مشتری ارتباط برقرار کنیم و در حافظه او  ماندگار شویم .

در نهایت پس از این که با مشتری ارتباط برقرار کردیم می توانیم شماره آن را در لیست مشتری های خودمتن قرارد دهیم و در هنگام تخفیفات ویژه محصولات و خدماتمان  به  مشتری خبر دهیم . تجربه نشان داده است که معمولا کاربران از این پیشنهادات استفاده می کنند و بیشتر به سمت شما ترعیب می شوند. 

در نهایت باید با مشتری ارتباط مستمری داشت و محصولات جدید و خدمات جدید را به مشتری معرفی کرد تا در نهایت بتوان محصول و خدماتی را به مشتری ارائه داد.

ممنون از این که همراه ما بودید امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. موفق و پیروز باشید .

 

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *