❤️ کسب درآمد با پنل ممبر و فالوور- لاین استور

کسب درآمد با پنل ممبر و فالوور- لاین استور

کسب درآمد با پنل ممبر و فالوور- لاین استور، مجموعه لاین استوار به ‌عنوان مجموعه‌ای فعال در زمینه تبلیغات و بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و به‌ عنوان مجری آموزش کسب درآمد در فضای اینترنتی، پیشنهاد بسیار جذابی برای کسب درآمد از طریق پنل ممبر و فالوور ارائه می‌نماید.

این مجموعه پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن لاین استور را در سال ۱۳۹۶ راه‌اندازی کرده است و با ارتقاء آن بیش از ۷۰۰ سرویس خدمات مجازی را به کاربران عزیز ارائه می دهد.

مخاطبان عزیز صاحبان پیج ها و کانال‌های تجاری برای خرید سرویس‌های ممبر، فالوور، لایک، دایرکت، منشن، ایمپرشن، ریچ، نوتیفیکیشن، کامنت و صدها سرویس خدمات مجازی متنوع متناسب با شبکه های اجتماعی پرطرف‌دار داخلی و خارجی در پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن لاین استور  ثبت نام می کنند.

این افراد می‌توانند با ثبت نام در پنل، در سطح کاربر عادی به تمامی سرویس‌ها با قیمت پایه دسترسی داشته باشند. اما مجموعه لاین استو برای افراد مختلف تخفیفات و سرویس‌های متنوعی را ارائه می‌دهد.

در ادامه شما را به تماشای ویدئو مهندس درویش زاده در رابطه با کسب درآمد با پنل ممبر فالوور لاین استور دعوت می کنیم.

افرادی که تمایل به کسب درآمد با پنل ممبر و فالوور- لاین استور و خدمات مجازی با تعداد بالا، دارند می توانند سطح کاربری خود را به سطح ادمین و یا بازاریاب ارتقا بدهند، تا در سطح کاربری ادمین از تخفیفات ۳۰ درصدی و در سطح کاربری بازاریاب تا تخفیفات ۴۰ درصدی برای تمامی سرویس‌ها بهره‌مند شوند. ضمن این‌که آموزش‌های عمومی کار با پنل نیز در اختیار همه عزیزان قرار می‌گیرد.

کلیه افرادی که به‌ صورت دوره‌ای نیاز به افزایش ممبر، فالوور و ارسال نوتیفیکیشن دارند و همچنین افرادی که تمایل دارند با هزینه‌های کم اقدام به افزایش ممبر کانال تلگرام و افزایش تعداد فالوور های پیج اینستاگرام فروشگاه اینترنتی خود نمایند، می توانند سطح کاربری خود را به پنل همکار طلایی ارتقا دهند.

در سطح همکار طلایی کاربر محترم، می‌تواند به کلیه سرویس‌ها تا تخفیف ۶۰ درصدی دسترسی داشته باشد. علاوه بر آموزش‌های مستمر عمومی، مشاوره اختصاصی نیز از مجموع لاین استور دریافت خواهد کرد. ضمن این‌ که سامانه پیامکی مشابه سامانه پیامک لاین استور نیز در اختیار همکاران طلایی قرار می‌گیرد.

کسب درآمد با پنل ممبر و فالوور
کسب درآمد با پنل ممبر و فالوور نوتیفیکیشن

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی مشاور تبلیغات مجازی را حتما مطالعه کنید.

کسب درآمد با پنل ممبر و فالوور- لاین استور

اما افرادی که علاقمند هستند تا پنل مشابه پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن لاین استور به صورت اختصاصی داشته باشند و از طریق فروش سرویس‌های خدمات مجازی موجود در آن کسب درآمد کنند، می تواند سطح کاربری خود را به نمایندگی ارتقاء دهند. پنل نمایندگی لاین استور در چهار سطح مختلف با امکانات سرویس‌ها پشتیبانی و تخفیفات بسیار جذاب در اختیار کاربران عزیز قرار می گیرد.

پنل نمایندگی عادی

در سطح نمایندگی عادی پنل لاین استور، امکان دسترسی به تمامی سرویس‌های موجود در پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن لاین استور، تا تخفیف ۶۰ درصدی وجود دارد. مجموعه ما یک سایت اختصاصی تک صفحه‌ای HTML، به همراه ربات ثبت سفارش هوشمند و متصل به پنل، با طراحی لوگوی اختصاصی، و شارژ هدیه تا ۱۰۰ هزار تومان و همچنین آموزش آنلاین به مدت ۳ ساعت به صورت هدیه به نمایندگان عادی ارائه می دهد. همچنین این افراد می توانند با فروش پنل به دیگر مخاطبان، با داشتن زیر نماینده درآمد قابل توجهی کسب نمایند.

پنل نمایندگی ریبرند

در سطح نمایندگی ریبرند، نمایندگان عزیز علاوه بر دسترسی به سرویس‌های خدمات مجازی موجود در پنل لاین استور، تا تخفیفات ۶۰ درصدی برای ثبت سفارش سرویس های خدمات مجازی موجود در پنل دریافت می کنند.

آموزش‌های مستمر به صورت ویژه و مشاوره اختصاصی به صورت هفتگی در اختیار نماینده ریبرند قرار می گیرد. در این سطح نیز، می توان زیر نماینده داشت و فروش پنل به دیگران، به درآمد قابل توجهی دست یافت.

مجموعه لاین استور یک وب سایت اختصاصی به صورت وردپرس با سئو و بهینه ‌سازی اولیه پایه‌ای، به همراه ربات اختصاصی متصل به پنل را به نمایندگان ریبرند اهدا می‌کند. آموزش های آنلاین به مدت ۵ ساعت به همراه شارژ هدیه تا ۲۰۰ هزار تومان، از دیگر خدماتی است که مجموعه ما به این نمایندگان عزیز به صورت هدیه، اهدا می کند.

پنل نمایندگی ویژه

با ارتقاء پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن لاین استور به سطح نمایندگی ویژه، علاوه بر دسترسی به کلیه سرویس‌های خدمات مجازی موجود در پنل لاین استور تا تخفیفات ۶۰ درصدی، امکان دسترسی به آموزش‌های مستمر به صورت ویژه و مشاوره اختصاصی روزانه را نیز برای نمایندگان محترم فراهم می شود.

یک سایت اختصاصی ورد پرس با سئو و بهینه‌ سازی ویژه به همراه ربات اختصاصی متصل به پنل نیز در اختیار نمایندگان ویژه پنل قرار می گیرد. طراحی ۳ لوگو به صورت اختصاصی، شارژ هدیه تا ۴۰۰ هزار تومن و آموزش آنلاین به مدت ۸ ساعت از دیگر خدمات ارائه شده به نماینده ویژه است.

لازم به ذکر است که نسخه اندروید پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن لاین استور به نمایندگان ویژه لاین استور، با طراحی حرفه ای اعطا می شود، تا نمایندگان عزیز به سهولت از طریق گوشی تلفن همراه کسب ‌و کار خود را مدیریت کنند.

پنل نمایندگی ویژه
کاربرد پنل نمایندگی ویژه

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی مشاور تبلیغات اینترنتی را حتما مطالعه کنید.

نمایندگی طلائی

بهترین، بالاترین و جذاب ترین سطح نمایندگی لاین استور، همراه با دریافت خدمات بسیار متنوع، سطح نمایندگی طلایی است. زیرا علاوه بر تمام سرویس‌های ارائه‌ شده در سطوح قبلی از جمله دسترسی به کلیه سرویس‌ها موجود در پنل تا تخفیف ۶۰ درصدی،

یک سایت اختصاصی وردپرس ویژه با سئو و بهینه‌ سازی اولیه به ‌صورت کامل، به همراه ربات ثبت سفارش هوشمند، طراحی تیزر، طراحی موشن و طراحی لوگوی اختصاصی با ۱۰ طرح به نمایندگان طلایی لاین استور هدیه داده می شود.

مشاوره اختصاصی به صورت دائمی به همراه شارژ هدیه تا ۵۰۰ هزار تومن، اپلیکیشن اندروید حرفه‌ای و آموزش به مدت ۸ ساعت آنلاین و ۸ ساعت حضوری از دیگر خدمات ارائه شده در این سطح است.

به اضافه اینکه مجموعه لاین استور برای نمایندگان طلایی خود اقامت اختصاصی ۲ روزه را در شهر مقدس مشهد فراهم می آورد. لازم به ذکر است، قرارداد کتبی با نمایندگان طلایی لاین استور در ساختمان شرکت، به صورت حضوری امضا می شود.

پس اگر تمایل  دارید تا کسب درآمد با پنل ممبر و فالوور- لاین استور کنید، می توانید در پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن لاین استور ثبت نام کرده و سطح کاربری خود را به نماینده ارتقا دهید. ما پنل ممبر فالوور اختصاصی شما را در اختیارتان قرار می دهیم و پشتیبانی های لازم را به همراه سرویس های خدماتی بسیار متنوع ارائه می دهیم. کافی است با ما از طریق لینک های زیر در تماس باشید.

خانم مهندس پورنقی  خانم مهندس برومند

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره