❤️ ممبر اجباری در تلگرام

ممبر اجباری در تلگرام

در حال حاضر و به ویژه در سال های اخیر، توجه صاحبان کسب و کارها به شبکه های اجتماعی به طرز چشمگیری افزایش یافته است. و این افراد ترجیح می دهند، تا از این شبکه ها برای جذب مشتری، افازیش فروش محصول، بازاریابی، تبلیغات، توسعه و پیشرفت کسب و کار و برندسازی استفاده نمایند.

در این بین با توجه به اینکه داشتن ممبر اجباری در تلگرام، از اولین و یکی از مهمترین دلایلی است که مشتریان را متمایل به عضویت در کانال های مورد نظر می کند. مالکان کانال ها و صاحبان کسب و کارها به دنبال افزایش ممبر برای کانال های خود هستند.

در ادامه شما را به شنیدن پادکست مهندس درویش زاده در رابطه با ممبر اجباری در تلگرام دعوت می کنیم.

ممبر اجباری در تلگرام

ممبر اجباری در تلگرام نیز به عنوان روشی سریع و ارزان مورد توجه این افراد قرار دارد. بسته های متنوعی برای خرید ممبر در اختیار افراد قرار دارد که ممبر اجباری یکی از این موارد است. اما ممبر اجباری چیست؟ منظور اضافه شدن ممبر بدون اطلاع خودش در یک کانال است. یعنی فرد به طور ناخواسته و بر اساس درخواست مالک کانال از طریق بسته های ممبر اجباری، به عضویت یک کانال در می آید.

در رابطه با بسته های مربوط به ممبر اجباری تنوع وجود دارد. در بسته معمولی، ممبر پس از عضویت اجباری از عضو شدن خود مطلع می شود و این روش ریزش زیادی وجود دارد.  در روش ممبر اجباری به صورت سایلنت، اعلانی پس از عضو شدن ممبر به وی نشان داده نمی شود، در این روش احتمال ریزش نسبت به نوع قبلی کمتر است.

اما یکی از بهترین بسته های فعالسازی ممبر اجباری، روش هیدن است. یعنی روشی که در آن ممبر به طور مخفی به عضویت کانال در می آید و از عضو شدن خود مطلع نمی شود. بنابراین احتمال ریزش بسیار پایین است.

ممبر اجباری در تلگرام
کاربرد ممبر اجباری در تلگرام

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی تبلیغات هدفمند در تلگرام را حتما مطالعه کنید.

خرید ممبر اجباری هیدن

انواع بسته های ممبر اجباری، اختیاری و ممبر اجباری هیدن برای تلگرام را می توانید از پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن لاین استور خریداری نمایید. برای این منظور می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ممبر هیدن تلگرام چیست؟- لاین استور

ممبر هیدن یکی از جدیدترین و کارآمدترین بسته هایی است که برای افزایش تعداد ممبر کانال های تلگرامی استفاده می شود. اما شاید برای بسیاری از افراد این بسته ناشناس باشد و حتی ممکن است برخی آن را با ممبر فیک اشتباه فرض کنند.

به طور ساده می توان گفت، هیدن یعنی مخفی و ممبر هیدن، اعضایی هستند که به طور مخفیانه از خودشان، به عضویت کانال ها در می آیند. یعنی کاربر اطلاع ندارد که عضو کانال تلگرامی مورد نظر شده است، به همین دلیل این بسته ریزش پایینی دارد. اما بسته ممبرهای فیک که کاربران غیر واقعی هستند، ریزش بسیار بالایی دارد.

لازم به یادآوری است با توجه به اینکه در بسته ممبر هیدن، کانال مورد نظر در لیست اعضایی که به صورت مخفی عضو شده اند، قرار ندارد، فقط تعداد ممبر کانال افزایش می یابد اما تاثیری بر افزایش تعداد ویو، لایک و کامنت ندارد. در هر حال این بسته گزینه مناسبی برای افزایش عضو است.

خرید ممبر هیدن تلگرام

بسته ممبر هیدن تلگرام را از پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن لاین استور می توانید خریداری نمایید. در این سرویس کلیه ممبر ها واقعی بوده و ممبر ها به صورت اجبار به عضویت کانال شما در می آیند.

همانطور که بیان شد، تفاوت این سرویس با سرویس های اجباری دیگر نوع عضویت کاربران است که ممبر به صورت مخفی عضو کانال شما خواهد شد و کانال را در لیست عمومی کانال های تلگرام خود مشاهده نخواهد کرد.

بازدهی و ریزش کانال با توجه اجباری بودن عضویت و واقعی بودن ممبر ها بستگی به موضوع کانال شما و میزان علاقه ممبر ها به پست های شما خواهد داشت. با توجه به محدودیت های اخیر تلگرام زمان انجام این سرویس بین ۱ دقیقه الی ۲۴ ساعت می باشد و پس از استارت با سرعت بالایی تکمیل خواهد شد.

توجه داشته باشید در بازه زمانی ۲۳ تا ۱۱ صبح به علت بازدهی پایین سرویس در صورتی که سفارش خود را در این بازه ثبت کنید ممکن است سفارش شما با تاخیر ساعت ۱۱ صبح انجام شود.

ممبر واقعی اجباری سوپر گروه تلگرام

ممبر واقعی اجباری برای سوپر گروه تلگرام را از پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن لاین استور دریافت نمایید. این پنل یک ربات حرفه ای و هوشمند است که توسط مجموعه لاین استور راه اندازی شده و بیش از ۴۸۰ بسته متنوع مختص ارتقا پیج اینستاگرام و کانال های تلگرامی و دیگر شبکه ای اجتماعی ارائه می دهد.

ممبر واقعی اجباری سوپر گروه تلگرام
ممبر واقعی اجباری سوپر گروه تلگرام

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی مشاور کسب و کار اینترنتی را حتما مطالعه کنید.

بسته ممبر واقعی اجباری که مختص سوپر گروه های تلگرام است، یکی از صدها بسته موجود در پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن لاین استور است که در دسترس شما قرار دارد. در این سرویس تمامی ممبر ها واقعی هستند و ممبر ها به صورت اجبار به عضویت گروه شما در می آیند.

بازدهی و ریزش این ممبرها با توجه اجباری بودن عضویت و واقعی بودن ممبر ها، بستگی به موضوع گروه شما و میزان علاقه ممبر ها به گروه خواهد داشت. می توانید با ایجاد و ارائه یک محتوای جذاب تعداد زیادی از ممبرها را برای خود حفظ کنید و رتبه سوپرگروه خود را ارتقا دهید.

 با توجه به محدودیت های اخیر تلگرام زمان انجام این سرویس بین ۱ دقیقه تا ۲۴ ساعت است، اما پس از استارت با سرعت بالایی تکمیل می شود. توجه داشته باشید در بازه زمانی ۲۳ تا ۱۱ صبح به علت بازدهی پایین سرویس در صورتی که سفارش خود را در این بازه ثبت کنید ممکن است سفارش شما با تاخیر، ساعت ۱۱ صبح انجام شود.

جهت دریافت بسته ممبر واقعی اجباری سوپرگروه تلگرام و صدها بسته پیشنهادی جذاب و تاثیرگذار، روی لینک زیر کلیک کنید.

ثبت نام رایگان در پنل ممبر و فالور لاین استور

ارتباط با تیم پشتیبان از طریق لینک های زیر

خانم مهندس پورنقی  خانم مهندس برومند

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره