❤️ روش های همکاری در فروش

روش های همکاری در فروش

روش های همکاری در فروش بسیار زیاد هستند. اگر تصمیم گرفته‌اید درآمد خوبی داشته باشید بهتر است این راهی که انتخاب کرده‌اید را ادامه دهید.

یکی از بهترین روش‌ها برای کسب درآمد از طریق اینترنت استفاده از یک سیستم همکاری در فروش است. این کار را به کمک دنیای شگفت انگیز اینترنت و تولید خلاقانه محتوا می‌توانید انجام دهید.

قبل از اینکه بخواهیم موضوع را پیش ببریم، باید این آگاهی را داشته باشید که سیستم‌های همکاری در فروش آنلاین چی هستند؟ چه راه‌هایی برای کسب درآمد از این طریق وجود دارد؟ بسیار ساده برایتان توضیح می‌دهم.

فرض کنید که شما یک محصول از سایت درویش زاده را در فضای مجازی به هر طریقی به فروش می‌رسانید، این شرکت بابت فروشی که داشته‌اید به شما پورسانت یا یک درصد مشخص حاصل از آن فروش را می‌دهد. این کار همان فروش واسطه‌ای اینترنتی است.

حتی پیام رسان‌هایی که از آن‌ها برای چت کردن استفاده می‌کنید هم می‌تواند برای شما منبع درآمدی باشد. به طور کلی یکی از این روش‌ها فروش واسطه‌ای از طریق تلگرام است.

در ادامه به طور کامل همه روش‌های همکاری در فروش اینترنتی را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهیم.

همکاری در فروش چشت؟ انواع روش های همکاری در فروش؟

همیشه صحبت از افیلیت که میشه، مردم همان ابتدا می‌پرسند که اصلا همکاری در فروش چیست؟ باید گفت: فروش واسطه‌ای، فروش وابسته یا افیلیت مارکتینگ، این‌ها همان سیستم همکاری در فروش هستند؛ که با این نام‌ها در سطح جهان شناخته می‌شود.

همان‌طور که در بالا هم اشاره کردیم، همکاری کردن با یک شرکت برای فروش محصول یا خدمات‌شان و بعد سهیم شدن در سود آن محصول یا خدمت را افیلیت مارکتینگ می‌گویند.

در این سیستم همه چیز به خوبی تعیین شده و شخص دقیقا از این موضوع آگاه است که با فروش هر محصول چقدر پورسانت یا دستمزد دریافت می‌کند.

انواع روش های همکاری در فروش
اهمیت انواع روش های همکاری در فروش

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی بازاریابی از طریق مشتری را حتما مطالعه کنید.

روش های همکاری در فروش

در حالت کلی سه روش پرداخت همکاری در فروش وجود دارد، این روش ها عبارت هستند از:

پرداخت سود برای فروش هر محصول

اولین نوع از انواع همکاری در فروش، پرداخت سود برای فروش محصول است. در این روش شرکت فروشنده محصول مبلغ مشخصی از هر محصول را بابت دستمزد به شما اختصاص می‌دهند.

همان‌طور که مشخص است در این روش اگر کاربری خریدی انجام ندهد به شما هیچ سودی نخواهد رسید.

پرداخت دستمزد به ازای جذب مشتری بالقوه

روش دوم از انواع همکاری در فروش: در این روش شما به عنوان بازاریاب وظیفه دارید مشتری یا کاربران را ترغیب کنید که یک کار مشخص را در سایت هدف انجام دهند. این کار می‌تواند ثبت نام، ثبت نظر یا نصب یک اپلیکیشن باشد.

پرداخت وجه به ازای بازدید از سایت

در این روش دیگر محدودیت خرید از سوی کاربر وجود ندارد، بلکه تنها کلیک کردن بر روی لینک و وارد شدن به سایت هدف کفایت می‌کند.

اما سایت‌های ایرانی بیشتر از کدام روش استفاده می‌کنند؟ در جواب این سوال باید گفت بیشتر وب سایت‌های ایرانی از روش اول استفاده می‌کنند که ما هم تصمیم گرفتیم در این مقاله بیشتر به تشریح روشهایی که به این مدل بستگی دارند، بپردازیم. این روش خود نیز به روش‌های زیادی قادر به پیاده سازی است  از جمله:

  1. استفاده از تبلیغ بنری
  2. مشارکت کردن در فروش محصول
  3. روش واسطه‌ای

روش همکاری در فروش به صورت پیام مستقیم

روش دیگر از روش های همکاری در فروش: شاید برای شما هم پیش آمده که با یک پیام از طرف یک شخص ناشناس روبرو شده باشید و شما را دعوت به دیدن یک محصول کند.

در این صورت اگر شما با دیدن محصول علاقه‌ای به خرید آن داشته باشید با خریدتان به این شخص ناشناس سود رسانده‌اید.

علاوه بر اینکه به صورت مستقیم از افراد بخواهیم که محصول ما را ببینند، می‌توان این کار را به شکل گسترده‌ تری انجام داد و با عضویت در گروه‌هایی که مرتبط با این حوزه کاری است به تبلیغ و معرفی محصولات بپردازیم و از افراد بخواهیم که از محصولات ما دیدن کنند.

نکته‌ای که در این روش باید مد نظر داشت این است که افراد برای جذب مشتری به سمت گروه‌های عمومی روی می‌آورند؛ در این صورت با استقبال چندانی مواجه نمی‌شوند.

تبلیغ کردن در گروه‌های عمومی کاملا اشتباه است چون تجربه ثابت کرده درصد خرید از این گروه‌ها بسیار پایین است و ارزش وقت و زمان آن را ندارد. در عوض گروه‌های مرتبط با حوزه فعالیتی می‌تواند درصد خرید بالایی داشته باشد.

همکاری در فروش کالا با تولید محتوا

یکی دیگر از روش های همکاری در فروش تولید محتوا است اگر به دنبال جواب این سوال هستید که چطور با مشارکت در فروش به درآمد و فروش میلیونی برسیم؟ باید بگویم یکی از بهترین روش‌های سیستم‌های همکاری در فروش همین تولید محتوا است.

محتوا می‌تواند تاثیری زیادی روی افراد بگذارد و به نوعی حس اعتمادی بین شما و مخاطبتان ایجاد کند. افراد در این روش کم کم احساس می‌کنند که توصیه‌های شما بسیار کارساز است و می‌تواند مشکلات‌شان را حل کند.

از مزایای سیستم همکاری در فروش تنوع روش‌های آن است. در این روش به یک پلتفرم نیاز دارید که محتوا را در آن منتشر کنید.

اگر بتوانید از طریق سایت این کار را انجام دهید یک درآمد دائمی و خوب را خواهید داشت اما اگر آشنایی با راه‌اندازی وب‌سایت ندارید می‌توانید از از شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام نهایت بهره را ببرید.

همکاری در فروش کالا با تولید محتوا
روش های همکاری در فروش کالا با تولید محتوا

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی کسب درآمد از پنل نمایندگی ممبر فالوور را حتما مطالعه کنید.

همکاری در فروش با تولید محتوا در اینستاگرام

اینستاگرام یک منبع پر بازده و عالی برای فروش است. حتما تا به حال متوجه شده‌اید که افراد چه مقدار از وقت خود را در اینستاگرام سپری می‌کنند.

حالا تصور کنید که شما با راه اندازی یک پیج اینستاگرامی بتوانید این افراد را به سمت خودتان بکشانید و اشخاص از شما خرید کنند.

قطعا شما با این کار در مسیر موفقیت و کسب درآمدی خوب از سیستم همکاری در فروش اینستاگرام خواهید رسید.

در این روش یک لینک اختصاصی مختص شما برای هر کدام از محصولاتی که عرضه می‌کنید ساخته می‌شود که به آن Affiliate Link گفته می‌شود؛

با قرار دادن این لینک در بایو پیج افراد را به سمت محصول هدایت می‌کنید. هرچند که از طریق روش مستقیم و دایرکت هم می‌شود برای شخص لینک را فرستاد.

از طریق این لینک تمامی اطلاعات ذخیره می‌شوند و شخصی که از طریق لینک شما اقدام به خرید می‌کند، اطلاعات آن در سیستم ذخیره می‌شود و پورسانت شما به پنل کاربری منتقل می‌شود.

تولید محتوا و سئو وب سایت برای همکاری در فروش

یکی دیگر از بهترین روش‌های افیلیت مارکتینگ تولید کردن محتوا در وب‌سایت و سئو کردن آن‌ها است. در تولید محتوا باید منظم و دقیق بود.

با داشتن یک تقویم محتوایی می‌توان این امکان را داشت که محتوا را طبق یک زمانبندی درست و به موقع منتشر کرد.

شاید این روش با روش قبلی مشابه به نظر برسد اما بحث روی بستری است که می‌خواهیم محتوا را در آن منتشر کنیم.

در روش قبلی ما از اینستاگرام استفاده می‌کردیم. در این روش از سایت، تفاوتی که سایت با اینستاگرام دارد این است که سایت می‌تواند یک منبع درآمد دائمی و بدون دغدغه باشد.

در اینجا موضوعی که بیشتر برای ما حائز اهمیت است سئو یا بهینه سازی برای موتور جسجو است. با سئو کردن یک سایت و بهینه سازی آن در دراز مدت می‌شود انتظار درآمدی بالا و دائمی داشت.

اگر قصد دارید تا اینجای مقاله برای خود سایت سئو شده داشته با قیمت منصفانه باشید می توانید با تیم پشتیبان ما از طریق لینک های زیر در ارتباط باشید و هر سوالی که داشته باشید پاسخگو هستیم.

خانم مهندس پورنقی  خانم مهندس برومند

همکاری در فروش محصولات آموزشی

سایت‌های زیادی هستند که دوره‌های آموزشی مختلفی تولید می‌کنند و قصد به فروش رساندن هرچه بیشتر آن‌ها را دارند. در این روش شما می‌توانید محصولات آموزشی را در سایت، پیج اینستاگرامی یا گروه‌های تلگرامی و واتس‌اپ تبلیغ کنید.

تولید کردن محتوا در یک حوزه خاص می‌تواند افراد زیادی را به سمت شما بکشاند و با معرفی دوره افراد را علاقمند به خرید کنید.

جمع بندی

محصولات بسیار زیادی هستند که بتوان از طریق آن‌ها یک سیستم همکاری در فروش را راه اندازی کرد. تنها کافیست یک حوزه اختصاصی را انتخاب و از یک یا چند روش که در بالا ذکر شده بهره ببرید.

اینکه بهترین روش های همکاری در فروش کدام است، به مهارت و زمان شما برای راه اندازی کسب و کار بستگی دارد. مسلما هرچه که بهتر در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته باشید، شانس بیشتری برای جلب نظر مخاطب هم خواهید داشت.

یکی از امکانات ویژه کسب درآمد استفاده از نرم افزار های ارتباط با مشتریان تحت وب با نام سامانه پیامک اطلاع رسانی است. پیشنهاد ما استفاده از سامانه اطلاع رسانی و مدیریت ارتباط با مشتریان لاین استور است. این سامانه را می توانید به صورت رایگان از سایت لاین استور دریافت کنید. 

ثبت نام رایگان در پنل ممبر و فالور لاین استور

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره