❤️ بهترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام

ایده های کسب درآمد از اینستاگرام

بهترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام را این مقاله می خواهیم معرفی کنیم تا شما هم بتوانید ایده هایی که در سر دارید را به بهترین شکل عملی کنید تا در این راستا بتوانید از این بستر آماده در جهت کسب درآمد استفاده کنید.

در ادامه شما را به تماشای ویدئو مهندس درویش زاده در رابطه با اینستاگرام مارکتینگ دعوت می کنیم.

بهترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام

ایده درآمدزایی از طریق تخفیف گذاری

یکی از مشخص‌ترین ایده‌های کسب درآمد از اینستاگرام هم که همگی میدانیم، تخفیف گذاری است. حالا اگر بخواهید این ایده را کمی جذاب‌تر هم بکنید، می توانید مسابقه برگزار کنید.

به طور مثال کسی که بیشترین فرد را در زیر یک پست منشن کند، به وی کد تخفیف تعلق می گیرد. این کار بدون شک باعث افزایش تعامل و در نهایت با توجه به الگوریتم اینستاگرام، باعث رشد برندتان خواهد شد.

پیشنهاد به مشتریان بالقوه در کامنت

خیلی از افراد در کامنت‌های خود مثلا می نویسند که “خیلی خوشم اومد”، “خیلی دوسش داریم” و … و همچنین بعضی از این افراد نیز، دوستان خود را هم منشن می کنند.در این اوقات شما می توانید با پاسخ دادن به این افراد این مشتریان بالقوه را به بالفعل تبدیل کنید.

حداقل سودی که این کار برای شما خواهد داشت، افزایش تعامل است. همچنین می توانید در پاسخ به این افراد، کد تخفیف نیز به آن‌ها بدهید. این کار بدون هیچ شکی باعث افزایش فروش شما خواهد شد و کاربر را بسیار وفادار می‌سازد.

پیشنهاد به مشتریان در کامنت
پیشنهاد به مشتریان در کامنت اینستاگرام

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی کسب درآمد با پنل ممبر و فالوور را حتما مطالعه کنید.

استفاده از تکنیک UGC

User Generated Content یا همان محتوای تولید شده توسط کاربر، می تواند یکی از موثرترین راه‌ها برای افزایش اثبات اجتماعی و هم چنین افزایش تعامل با برند شما شود.

به طور مثال بنویسید که حس خود را بعد از استفاده از این محصول بیان کنید.

این طور مخاطبان شما میتوانند به راحتی برای شما در کامنت ها محتوا تولید کنند. این طوری شما میتوانید خیلی سریع تعامل خود را با مخطبان افزایش داده و همچنین میزان اعتماد به برند خود را نیز به طرز بسیار چشمگیری بهبود بخشید.

ایده استفاده از نسخه نمایشی محصول

میتوانید برای محصول خود، یک نسخه نمایشی تهیه کنید و از آن به عنوان یک محرک و قلاب استفاده کنید تا کنجکاوی مخاطب را برانگیزید و بتوانید تعامل وی را با برند خود بیشتر و بیشتر کنید.

اگر محصول خاصی دارید، می توانید درباره نحوه استفاده و عملکرد آن ویدئو تهیه کنید. اینگونه می توانید تاثیر بسیار خوبی بر روی مخاطبان بالقوه خود بگذارید.

علاوه بر این، تهیه ویدئو راهنما می تواند میزان رضایت افراد را در استفاده از محصولات شما نیز افزایش دهد. افزایش رضایت مخاطب یعنی برندینگ و برندینگ یعنی همه چیز.

ایده استفاده از تبلیغات اینستاگرام

البته این ایده خیلی کم در ایران استفاده می‌شود اما خب اگر در خارج از ایران نیز بیزینس دارید، می توانید از این قابلیت خیلی خوب استفاده کنید. چرا؟ چون یکی از مهم‌ترین بخش‌های اینستاگرام همین تبلیغات آن است.

به راحتی می توانید به طیف وسیعی از کاربران دسترسی پیدا کنید و در زمان بسیار کمی مخاطبان و همچنین فروش خود را چند برابر کنید.

استفاده از این تبلیغات به شما کمک می کند تا دیگر نیازی به صرف مدت زمان زیاد برای افزایش مخاطبان و فروش خود نداشته باشید و در زمان بسیار کوتاهی این فرآیند را انجام دهید.

برگزاری انواع مسابقات

همانطور که می دانید و قطعا دیدید، مسابقات بسیار زیادی در اینستاگرام انجام می‌شود که خب هدف‌های متفاوتی نیز دارند. همه چی بستگی به استراتژی شما دارد. بعضی اوقات برای آگاهی از برند مسابقه میزنید، بعضی اوقات برای افزایش فالوو، فروش و … هر کمپینی هم استراتژی خاص خودش را دارد.

تبلیغات اشتراکی

این مدل تبلیغات به این شکل است که شما و یک برند دیگر با هم تبادل می کنید. یعنی اینکه شما محصولات برند X را تبلیغ می کنید و برند X نیز محصولات شما را.

اینطوری هزینه‌های شما نیز بسیار پایین می‌آید و اگر با برندهایی کار کنید که به اصطلاح به “نیچ مارکتینگ” شما نزدیک تر باشند بدون شک بازدهی بسیار بیشتری نیز خواهید گرفت.

همکاری با اینفلوئنسرها

ایده های کسب درآمد از اینستاگرام یکی از ساده‌ و متداول‌ترین راهکارها برای افزایش درآمد در اینستاگرام همکاری با اینفلوئنسر های ایرانی است.

مشخص است که هر یک از این افراد قیمت‌های خاص خود را دارند و همچنین هر مدل محتوایی قیمت خاص خود را دارد. شما باید اینفلوئنسرهای مختلف را بررسی کنید تا در نهایت بتوانید بهترین افراد را که بیشترین تاثیر را در افزایش درآمد کسب و کار شما داشته‌اند را شناسایی کنید تا با آن‌ها بیشتر کار کنید.

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسرها در اینستاگرام افرادی هستند که به واسطه حرفه و یا فعالیتی که در این شبکه اجتماعی از خود به نمایش گذاشته‌اند، می‌توانند بر روی مخاطبان خود تاثیرگذار باشند.

تبلیغات از طریق اینفلوئنسرها این روزها بسیار باب شده است و این گونه از تبلیغات معمولا بازدهی عالی نیز به دنبال دارند. اما تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر در اینستاگرام انرژی و تایم زیادی می‌طلبد.

حتی اگر سعی کنید به یکی از میکرو اینفلوئنسرهای این شبکه اجتماعی تبدیل شوید، می‌توانید درآمدهای میلیونی و خوبی در ماه از طریق تبلیغات کسب کنید.

تبلیغات بهترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام
بهترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام

پیشنهاد مطالعه: مقاله آموزشی اهمیت برند برای کسب و کار را حتما مطالعه کنید.

تبلیغات اسپانسری

تبلیغات اسپانسری و یا Promote که پیشنهاد خود کمپانی اینستاگرام است، یکی دیگر از روش‌های تبلیغات در این شبکه است که به صورت هدفمندتری قابل اجرا است. این شیوه تبلیغاتی امکانی است که اینستاگرام در اختیار صفحات بیزینسی قرار داده تا بتوانند به صورت مستقیم برای جامعه هدفمندتری محصولات خود را تبلیغ کنند.

اگر کالا و یا خدماتی برای فروش دارید و می‌خواهید آن‌ها را برای درصد بیشتری از مخاطبان هدفتان تبلیغ کنید و از این راه درآمدتان را دوبرابر کنید، می‌توانید از این سرویس اینستاگرام استفاده کنید.

اما مشکلی که وجود دارد این است که در حال حاضر این سرویس اینستاگرام برای کاربران ایرانی در دسترس نیست؛ از همین‌رو اگر به کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات فکر می‌کنید یا باید از دیگر روش‌های موجود استفاده کنید و یا از مجری تبلیغات اینستاگرام و سرویس‌های ایرانی که می‌توانند این کار را برایتان انجام دهند کمک بگیرید.

تبلیغات بازدیدی

این روش، یکی از رایج‌ترین روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات است. کمی پیش راجع‌به پذیرش تبلیغات در اینستاگرام صحبت کردیم. همچنین روش کسب درآمد از یوتیوب هم به این شکل می باشد.

همان‌طور که گفتیم اگر صفحه پر بازدیدی دارید، می‌توانید با قبول کردن تبلیغات به صورت پست و یا استوری درآمد کسب کنید؛ تبلیغ دهنده‌ها در این روش بر حسب میزان بازدید از پست و یا استوری تبلیغاتی که شما برایشان درج کرده‌اید هزینه پرداخت می‌کنند.

بنابراین هر چه بازدید از پیجتان بیشتر باشد و تعامل بالایی داشته باشید، درآمدهای خوبی از این روش کسب خواهید کرد. حال تصور کنید که یک پیج پر بازدید ندارید و هدفتان از حضور در اینستاگرام فروش یک محصول است؛ چگونه باید از طریق این روش تبلیغاتی درآمدزایی کنید؟

ابتدا یک صفحه پر مخاطب و با فالوور بالا انتخاب کنید که مخاطبان هدفتان نزدیک به یک دیگر باشد و سپس از آن پیج اینستاگرامی بخواهید تا کسب و کارتان را تبلیغ کند.

در این روش شما ابتدا مبلغی را برای این تبلیغات هزینه خواهید کرد؛ اما مطمئن باشید که چندین برابر آن با اضافه شدن دنبال کننده‌ها و مشتری‌های جدید به جیبتان باز می‌گردد!

نتیجه گیری

«بهترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام، بدون سرمایه »، بسیار هستند؛ از انواع روش‌های تبلیغات در اینستاگرام گرفته تا پیاده سازی استراتژی‌هایی برای فروش در اینستاگرام.

بنابراین هیچ راهکار جادویی‌ای وجود ندارد که شما ثروتمند شوید؛ همه چیز به پشتکارتان و ایده کسب و کار اینستاگرام شما بستگی دارد. فراموش نکنید همین لحظه که شما در حال خواندن این مطلب هستید، بسیاری از افراد مشغول پول درآوردن با روش‌های مختلف هستند!

اگر شما هم می خواهید کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید و برای شروع مردد هستید می توانید از طریق لینک های زیر با تیم پشتیبان در ارتباط باشید.

خانم مهندس پورنقی  خانم مهندس برومند

یکی از امکانات ویژه کسب درآمد استفاده از نرم افزار های ارتباط با مشتریان تحت وب با نام سامانه پیامک اطلاع رسانی است. پیشنهاد ما استفاده از سامانه اطلاع رسانی و مدیریت ارتباط با مشتریان لاین استور است. این سامانه را می توانید به صورت رایگان از سایت لاین استور دریافت کنید، 

ثبت نام رایگان در پنل ممبر و فالور لاین استور

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن سامانه اطلاع رسانی اپلیکیشن سامانه شبکه های اجتماعی

  • تلفن خود را همراه با صفر درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند. مثال: 09375555555

فرم مشاوره